Jublia a náklady: Co potřebujete vědět

Jublia (efinakonazol) je lék na předpis, který se používá k léčbě plísňových infekcí nehtů. Cena Jublia může záviset na faktorech, jako je to, zda máte zdravotní pojištění a lékárnu, kterou používáte.

Kolik stojí Jublia?

Cena, kterou zaplatíte za Jublii, se může lišit. Vaše náklady mohou záviset na vašem pojištění (pokud ho máte) a lékárně, kterou používáte.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za Jubliu, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte níže do další části a zjistěte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Jublia kupóny a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Jublia, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na Jublii s výhodami Optum

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

4ml jublia (1 lahvička)

reklama

Ušetřete na Jublii

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej uschovejte pro použití s ​​náhradními náplněmi.

Omlouváme se, nebyly nalezeny žádné výsledky

Zkuste nastavit svou polohu.

Bylo to užitečné?

Je Jublia dostupná jako generikum?

Jublia má schválený generický lék zvaný efinakonazol, ale v současné době není na trhu dostupný. Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku. Generikum je považováno za stejně bezpečné a účinné jako originální lék, ale obvykle stojí méně.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud užíváte přípravek Jublia dlouhodobě, můžete snížit své náklady tím, že získáte zásobu léků na 90 dní. Zásoba Jublie na 90 dní by mohla snížit počet vašich cest do lékárny a pomoci snížit náklady na Jubliu. Pokud máte zájem o 90denní dodávku tohoto léku, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Mohu získat pomoc s platbou za Jublii?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Jublia nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • Program přístupu k ortodermatologii
 • NeedyMeds
 • Slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

FAQ o ceně a Jublii

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o Jublii a nákladech.

Kolik stojí Jublia s pojištěním?

Cena Jublia s pojištěním závisí na různých faktorech. Tyto zahrnují:

 • výhody vašeho konkrétního plánu
 • pokud máte nárok na program úspory nákladů, jako je Ortho Dermatologics Access Program

Cena může také záviset na dalších faktorech, jako je vaše copay (váš podíl na nákladech na léky). Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude pokrývat Jubliu.

Chcete-li se dozvědět o nákladech na pojištění Jublia, promluvte si se svým poskytovatelem pojištění nebo se svým lékařem. Mohou vám dát vědět, co můžete očekávat, že zaplatíte za Jublii.

Můžete také navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Jublia, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Je Jublia pokryta Medicare?

Je to možné. Medicare Část D je pokrytí léků na předpis Medicare. K dispozici je mnoho různých typů plánů a vaše náklady a pokrytí budou záviset na výhodách vašeho individuálního plánu. Chcete-li zjistit, zda váš plán pokrývá náklady na Jublia, zavolejte svému poskytovateli plánu.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude pokrývat Jubliu.

Pokud máte Medicare, můžete se také zeptat svého lékaře nebo lékárníka na cenu Jublia.

Jaké jsou náklady na přípravek Jublia v porovnání s náklady na podobné léky, jako je ketokonazol?

Náklady na přípravek Jublia ve srovnání s náklady na jiné léky, které léčí plísně nehtů na nohou, mohou záviset na několika faktorech.

Jeden rozdíl, který může ovlivnit cenu, je forma léku. Jublia přichází jako roztok, který aplikujete přímo na postižený nehet. Ale některé antifungální léčby přicházejí jako perorální tablety, jako například:

 • ketokonazol
 • griseofulvin (Fulvicin, Gris-PEG)

 • flukonazol (Diflucan)

 • itrakonazol (Sporanox)

Některé léky mohou být také dostupné v generické verzi. Generické léky obvykle stojí méně než značkové léky. Například terbinafin je generický lék, který je k dispozici k léčbě plísní nehtů na nohou.

Mezi další faktory, které mohou ovlivnit výši platby, patří:

 • zda jsou k dispozici nějaké programy pro úsporu nákladů na lék, který vám byl předepsán
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy
 • jak dlouho vaše léčba trvá

Li máte otázky týkající se nákladů na přípravek Jublia v porovnání s náklady na podobné léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Jubliu. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Jublii ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud Jublia vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se zeptat své pojišťovny, zda Jublia vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně ceny přípravku Jublia, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste zaplatili za Jubliu.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jaké levnější alternativní léčby k Jublii mohu použít na plísně nehtů na nohou?
 • Na které spořicí programy Jublia mám nárok?
 • Jaké další možnosti léčby mám, když si nemohu dovolit Jublii?

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY