Recenze Byte Aligners

Byte aligners jsou oblíbenou možností péče o ústní dutinu pro dospělé s několika různými možnostmi. Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak tyto zarovnávače fungují a jak jsou ve srovnání s jinými značkami.

Carol Yepes / Getty Images – Kurátorka Monica Pardo

Byte je platforma pro péči o ústní dutinu, která funguje v USA se sítí licencovaných ortodontistů a zubařů. Tito odborníci předepisují a řídí přizpůsobené plány domácí léčby pro neviditelné vyrovnávače schválené FDA od Byte za nižší cenu než tradiční možnosti léčby.

Pokračujte ve čtení pro další informace o tom, co jsou zarovnávače Byte, jak fungují a kolik vás budou stát.

Co Byte nabízí

Byte nabízí následující zarovnávače pro zlepšení vašich zubů a úsměvu.

Byte All-Day Aligners

Byte All-Day Aligners jsou neviditelné zarovnávače vyrobené z lékařského polymerního filmu, který neobsahuje BPA. Jsou vyrobeny na míru, aby seděly a postupně posouvaly vaše zuby tam, kde by měly být. Každý zarovnávač se nosí 1 týden, alespoň 22 hodin denně, než začnete s další sadou.

Byte All-Night Aligners

Byte All-Night Aligners vám během spánku narovná zuby. Tyto zarovnávače jsou vyrobeny z tlustého polymerního materiálu odolného proti broušení, bez BPA, lékařské kvality (takže, pokud máte tendenci skřípat zuby ve spánku, mohou vám pomoci). Tyto zarovnávače musí být nošeny alespoň 10 hodin po sobě.

Zařízení HyperByte

Součástí každého léčebného plánu je zařízení HyperByte od Byte registrované FDA, které pomáhá umístit zarovnávače blíže k vašim zubům. Jemné „masážní“ mikropulzy HFV (vysokofrekvenční vibrace) jdou od kořene zubu ke kosti a jedná se o typ vibrační terapie, kterou ortodontisté již léta používají.

Byte profíci

  • vzdálené ošetření je pohodlnější než osobní schůzky
  • cenově dostupné možnosti platebního plánu
  • kratší doba léčby než u konkurence (4 vs. 6+ měsíců)
  • přizpůsobené léčebné plány vytvořené a monitorované licencovanými zubními lékaři a ortodontisty
  • vyrovnávače jsou levnější a pohodlnější než tradiční rovnátka
  • doživotní záruka na přehodnocení, pokud se zuby po ošetření vychýlí
  • mnohem účinnější v odolnosti vůči skvrnám než jiné podobné produkty

Byte zápory

  • léčba na dálku může být méně předvídatelná než léčba osobní
  • nemůže plně léčit závažné problémy se zarovnáním zubů, jako je předkus
  • dražší než jiné možnosti
Bylo to užitečné?
ZAČÍNÁME S Byte

Jak fungují zarovnávače Byte

Zarovnávače jsou podnosy nebo zařízení, která se nasouvají na vaše zuby a pohybují jimi pomalu pomocí lehkého tlaku vedoucího od kořenů zubu k čelisti.

Tyto zarovnávače se pravidelně mění a nosí po mnoho hodin v kuse. Vaše čelistní kost v průběhu času reaguje pohybem zubů a vaše zuby ji následují. Vzhledem k tomu, že tyto posuny a změny jsou malé a pomalé, léčba zarovnávačem je obvykle šetrná a relativně pohodlná.

Zarovnávače Byte posunou a narovnají vaše zuby a opraví problémy s tlačením a mezerami. Vynikají tím, že jsou prokazatelně hladší a téměř o 90 % odolnější vůči skvrnám než ostatní na trhu – což je fantastické, pokud máte rádi kávu nebo červené víno.

Trvá to v průměru asi 4 měsíce, než uvidíte výsledky, mnohem rychleji než standardní rovnátka nebo jiné přípravky na zarovnání.

Aligners od Byte se snadno používají z pohodlí domova, aniž byste museli osobně navštívit ortodontistu nebo zubaře.

Značka nabízí doživotní záruku, zařízení HyperByte a bělení bez dalších nákladů.

Cena, plán plateb a online objednávání

Byte Impression Kit obvykle stojí 95 $ (což je plně vratné, pokud se váš lékař domnívá, že Byte pro vás není vhodný), ale je právě v prodeji za 29,95 $ s propagačním kódem BYTE23. All Day Aligners stojí 1 999 $ nebo, pokud se vám hodí systém All-Night, je to 2 399 $. Každá možnost obsahuje akcelerátor HyperByte spolu s bělicím prostředkem na zuby BrightByte.

Prostřednictvím Byte Protection Plan, který stojí 749 USD, máte možnost zakoupit si další držáky na 5 let, abyste si udrželi polohu zubů a svůj úsměv. Plán také pokrývá veškeré náhrady za ztracené nebo odcizené alignery.

Aby byly celkové náklady lépe zvládnutelné, můžete se rozhodnout provádět měsíční platby se zálohou 249 USD prostřednictvím programu značky BytePay. Značka také nabízí další programy financování bez nutnosti zálohy, jako je Affirm a CareCredit.

Pokud máte pojištění, Byte ho akceptuje. Chcete-li tento proces usnadnit a urychlit a přesně porozumět tomu, kolik jste kryti, je nejlepší pracovat přímo s nimi. Jednoduše poskytnete informace o svém pojištění a oni se podívají na podrobnosti a vyřídí úhradu vaším jménem.

Objednání a doručení

Začít je snadné a Byte se dodává do všech států USA. Jednoduše si objednejte otiskovací sadu online, postupujte podle pokynů k získání otisků, vyplňte informace o svém účtu a nahrajte fotografie. Přibližně za 4–6 týdnů obdržíte zarovnávače.

PŘEJÍT NA Byte

Reputace značky a hodnocení zákazníků

Zákaznické recenze na Byte se zdají být celkově smíšené, i když většina je docela pozitivní.

Například Consumer Affairs ukazuje hodnocení 2,4/5 hvězdiček na základě 80 recenzí z minulého roku, zatímco BBB dává Byte hodnocení A+. Mnoha uživatelům se líbily krátké léčebné plány, možnost pouze PM, schválení financování a doživotní záruka, ale skutečnost, že ne každý má nárok a náklady jsou vyšší než ostatní, byla nevýhodou.

Kromě toho Trustpilot hodnotí Byte 4,2/5 na základě 4 701 recenzí. Mnoho recenzentů milovalo účinnost zarovnávačů při rychlém a pohodlném rovnání zubů. To znamená, že lidé také zaznamenali vyšší ceny Byte ve srovnání s konkurenty a někteří neviděli skvělé výsledky, i když to není většina.

Co nabízí konkurence

Zde je srovnání Byte s některými jeho konkurenty.

Klady Nevýhody Náklady
Alignerco * cenově dostupnější varianta než ostatní
* více možností platebního plánu
– žádný pojišťovací tým (spravujete úhradu, pokud máte nárok)
– delší doba léčby než ostatní
od 945 dolarů
Strayte * Zkušební bělící souprava a podnosy pomáhají před zahájením léčby alignerem
* osobní skenování v některých oblastech
– držení kreditní karty ve výši 98 USD za schůzku se skenováním
– žádné přímé pojistné nároky
od 1 596 $
Klub SmileDirect * možnosti vzdáleného nebo osobního ošetření prostřednictvím velké sítě amerických zubařů
* bezplatné bělení s možností Night aligner
– léčba na dálku může být omezená nebo méně předvídatelná než osobní návštěvy
– Zákaznická podpora může být obtížně dostupná
od 2 050 USD
Nový úsměv * diskrétní design s vroubkovanými okraji
* aplikace sleduje váš pokrok v léčbě
– novější společnost, takže málo recenzí
– zarovnávače mohou být nepříjemné, zvláště na začátku
od 1 899 $

Kdy mluvit s lékařem

Pokud máte vážné problémy se zuby, nepohodlí nebo nesouosost, je vždy nejlepší promluvit si s lékařem, zubařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Stejně tak, pokud máte během léčby alignerem obavy z výsledků nebo jak se věci vyvíjejí, určitě se poraďte s odborníkem.

Často kladené otázky

Jak dlouho společnost Byte podniká?

Společnost Byte se sídlem v Los Angeles byla založena v roce 2017 a od té doby se rychle rozrostla. Nyní je ve vlastnictví společnosti Dentsply Sirona, která působí již více než 130 let a je největším světovým výrobcem profesionálních dentálních produktů a technologií.

Co jsou zarovnávače zubů?

Zarovnávače jsou zařízení, která se nasouvají na vaše zuby a pomalu je posouvají lehkým tlakem od kořenů zubu k vaší čelisti. V průběhu času vaše čelist posune lůžka zubů a vaše zuby je následují.

Doporučují zubaři Byte?

Váš zubař může doporučit byte, pokud máte mírnou vadu nebo nesouosost a potřebujete jen malé úpravy. Pokud však máte složitější případ, váš zubní lékař pravděpodobně navrhne tradiční ortodontickou léčbu.

Byte vs. Invisalign: Co je lepší?

Invisalign obvykle nejlépe vyhovuje lidem s vážnými nebo komplikovanými problémy se zarovnáním, zatímco Byte je skvělou volbou pro ty, kteří mají mírné až středně těžké problémy se zarovnáním.

Vyplatí se Byte?

Zatímco Byte přichází s vyšší cenou než ostatní, uživatelé hlásí, že léčebné plány a zařízení se zdají být spolehlivé, rychlé, efektivní a stojí za to.

Celkově se Byte zdá jako užitečná možnost, pokud chcete rychle opravit mírné až středně těžké problémy se zarovnáním zubů.

Výhody, jako je pohodlí léčby na dálku, krátké doby léčby a doživotní záruka, mají tendenci převažovat nad nevýhodami, jako je cena a poněkud méně předvídatelná léčba než osobní. Uživatelé mají obecně pozitivní zkušenosti s otrubami, jejich úpravou a výsledky.

Než budete pokračovat, poraďte se se svým zubařem, abyste před léčbou vyloučili jakékoli základní problémy, jako je zubní kaz nebo infekce.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY