Prochlorperazin a cena: Co potřebujete vědět

Prochlorperazin je generický lék na předpis používaný k léčbě schizofrenie a těžké nevolnosti a zvracení. Cena léku může záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik stojí prochlorperazin?

Cena, kterou zaplatíte za prochlorperazin, se může lišit. Může to záviset na vašem léčebném plánu, formě léku, který vám byl předepsán, vašem pojistném krytí a lékárně, kterou používáte. Bude také záležet na tom, kolik budete muset zaplatit za návštěvu ordinace u svého lékaře, abyste dostali injekce prochlorperazinu*, pokud dostanete tuto formu léku.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za prochlorperazin, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte níže do další části a zjistěte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

* Tento lék přichází v několika formách, včetně tablet a čípků. Může být také podán jako injekce do žíly nebo injekce do svalu zdravotnickým pracovníkem.

Prochlorperazinové kupony a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu prochlorperazinu, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na prochlorperazinu s Optum Perks

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

10 mg prochlorperazin maleátu (30 tablet)

reklama

Ušetřete na prochlorperazinu

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej uschovejte pro použití s ​​náhradními náplněmi.

nejlepší cena

68 %

Úspory

Lékárna Giant Eagle #0058

8,45 $

maloobchodní 27 dolarů

55 %

Úspory

Walgreens

11,92 $

maloobchodní 27 dolarů

53 %

Úspory

Cíl (CVS)

12,54 USD

maloobchodní 27 dolarů

53 %

Úspory

Lékárna CVS

12,54 USD

maloobchodní 27 dolarů

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je prochlorperazin dostupný jako značkový lék?

Prochlorperazin je generický lék. Generikum obsahuje přesnou kopii účinné látky ve značkovém léku. (Účinná látka je to, co způsobuje, že lék funguje.) Generikum je považováno za stejně bezpečné a účinné jako originální lék, ale obvykle stojí méně.

Prochlorperazinový čípek se dodává ve značkové verzi s názvem Compro. Chcete-li zjistit, jaké jsou náklady na Compro a prochlorperazinové čípky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Pokud vám byl předepsán prochlorperazinový čípek a místo toho máte zájem o přípravek Compro, poraďte se se svým lékařem. Mohou vám doporučit, abyste používali jednu verzi místo druhé. Kromě toho se budete muset informovat u svého poskytovatele pojištění, protože může pokrývat pouze jeden nebo druhý lék.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud užíváte prochlorperazin dlouhodobě, můžete snížit své náklady následujícím způsobem:

Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Možná budete moci získat 90denní zásobu prochlorperazinu, pokud to schválí vaše pojišťovna. To by mohlo snížit počet cest do lékárny a pomoci snížit náklady na lék. Pokud máte zájem o 90denní zásobu prochlorperazinu, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Mohu získat pomoc při platbě za prochlorperazin?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na prochlorperazin nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • NeedyMeds
 • Nástroj lékařské pomoci

Na těchto stránkách můžete najít informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a prochlorperazinu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o prochlorperazinu a ceně.

Kolik stojí prochlorperazin bez pojištění?

Vaše náklady na prochlorperazin budou pravděpodobně vyšší bez pojištění, ale to, co zaplatíte, bude také záviset na několika faktorech. Tyto zahrnují:

 • vaše dávkování
 • formu léku, který vám lékař předepíše
 • náklady na schůzku pro příjem injekcí prochlorperazinu (pokud dostáváte tuto formu léku)
 • zda splňujete podmínky a žádáte o jakékoli spořící programy
 • lékárna, kterou používáte
 • denní zásobu léků, které dostáváte (například zásobu na 30 nebo 90 dní)

Chcete-li zjistit přesnou cenu prochlorperazinu bez pojištění, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Můžete se také obrátit na několik lékáren a porovnat ceny.

Můžete také navštívit Optum Perks* a získat odhady cen prochlorperazinu, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Pokrývá Medicare prochlorperazin?

Je to možné. K dispozici je mnoho různých typů plánů Medicare a vaše náklady a pokrytí závisí na výhodách vašeho konkrétního plánu. Chcete-li zjistit, zda váš plán Medicare pokrývá náklady na prochlorperazin, zavolejte svého poskytovatele plánu.

Vaše konečné náklady mohou také záviset na ceně, kterou musíte zaplatit za příjem injekcí prochlorperazinu* v ordinaci lékaře nebo na klinice.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude zahrnovat prochlorperazin. (Další informace naleznete v části níže.)

Pokud máte Medicare, můžete se také zeptat svého lékaře nebo lékárníka na cenu prochlorperazinu.

* Tento lék přichází v několika formách, včetně tablet a čípků. Může být také podán jako injekce do žíly nebo injekce do svalu zdravotnickým pracovníkem.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje prochlorperazin. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař budou diskutovat o léku s ohledem na vaši léčbu. Poté vaše pojišťovna určí, zda je prochlorperazin hrazen. Pokud lék vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu za prochlorperazin.

Nezapomeňte se zeptat své pojišťovny, zda tento lék vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Pokud máte stále otázky ohledně nákladů na prochlorperazin, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste zaplatili za prochlorperazin.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jaké jiné levnější, generické léky mohu vyzkoušet na těžkou nevolnost?
 • Jaký je cenový rozdíl mezi prochlorperazinovými čípky a tablety?
 • Jaké jsou náklady na tablety prochlorperazinu ve srovnání s jinými léky k léčbě schizofrenie?

Chcete-li se dozvědět více o prochlorperazinu, přečtěte si tento článek.

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY