Sítě Healthline jako první na trhu s webovou stránkou o zdravotních informacích plně optimalizovanou pro mobily

Hledači zdravotních informací s rostoucí frekvencí hledají odpovědi na okamžité lékařské potřeby a citlivá zdravotní témata

SAN FRANCISCO, CA – 6. dubna 2011 – Společnost Healthline Networks, nejrychleji rostoucí poskytovatel inteligentních zdravotních informačních služeb, dnes oznámila spuštění první webové stránky o zdravotních informacích optimalizované pro mobilní zařízení-m.healthline.com. Jako plně optimalizovaná mobilní verze Healthline.com poskytuje m.healthline.com spotřebitelům stejný důvěryhodný zdravotní referenční obsah a aplikace, jako jsou SymptomSearch ™ a TreatmentSearch ™, což jim umožňuje lépe se rozhodovat v oblasti zdraví a pohody odkudkoli . Tato nová platforma, navržená tak, aby splňovala potřeby 43 procent Američanů s mobilními zařízeními podporujícími web, poskytuje inzerentům robustní marketingový nástroj, který osloví rostoucí počet spotřebitelů, kteří hledají informace o zdravotním stavu, když jsou mimo svůj stolní počítač.

“Vzhledem k tomu, že se spotřebitelé aklimatizují na” okolní zdravotní péči “a různé digitální, mobilní a sociální nástroje dostupné pro management zdraví, mHealth mění prostředí moderní medicíny,” řekl West Shell, generální ředitel a předseda Healthline Networks, “Nyní, když jsme optimalizováni pro mobily a uživatelé mají přístup k síle sémantického vyhledávání, bohaté datové a obsahové platformy Healthline, naším dalším krokem je zavedení různých aplikací pro zdraví, wellness a prevenci, abychom mohli využít vzrušujícího vývoje v oblasti mobilního zdraví. ”

Nedávná data ukazují, že zkušenosti optimalizované pro mobily přinesly průměrně o 75 procent vyšší míru interakcí na návštěvu pro mobilní uživatele. Podle Morgana Stanleye mobilní do roku 2013 předběhnou stolní počítače online a tato rostoucí komunita mobilních uživatelů se také více zapojuje do cesty objevování zdraví online. Osmdesát tři procent uživatelů bezdrátového internetu hledalo online informace o zdravotním stavu ve srovnání se 70 procenty uživatelů internetu, kteří nepoužívají mobilní připojení. Společnost Healthline zaznamenala stálý nárůst návštěvnosti stránek z mobilních zařízení, v současné době 6 milionů uživatelů ročně, což je prognóza na zdvojnásobení v příštích šesti měsících. Kromě toho hledači zdravotních informací, kteří používají mobilní zařízení k přístupu na stránky, dramaticky přecenují obsah kolem soukromých podmínek, jako je duševní zdraví, gastrointestinální témata, sexuálně přenosné choroby a další citlivá zdravotní témata.

http://www.ichartsbusiness.com/mobile-searchers-seek-privacy

“Mobilní uživatelé Healthline mají jiné potřeby než uživatelé stolních počítačů – přicházejí k nám hledat věrohodné odpovědi na otázky o soukromých podmínkách a když potřebují okamžité informace o příznacích, jako je bolest, nevolnost a závratě,” řekl David Kopp, senior viceprezident společnosti Healthline pro spotřebitelská média . “Protože je Healthline mobile optimalizován pro menší obrazovky mobilních zařízení, je pro uživatele jednodušší přístup k našemu zdravotnímu obsahu v efektivním mobilním prostředí a pro zdravotníky je snazší zapojit spotřebitele.”

Kromě plně optimalizovaných mobilních verzí domovské stránky Healthline a stránky výsledků vyhledávání (SERP) obsahuje nová mobilní platforma klíčové produkty optimalizované pro mobilní zařízení, včetně:

  • SymptomSearch ™ -Jediný sémanticky generovaný interaktivní nástroj pro sledování symptomů, který pokrývá 10krát více symptomů a jejich pravděpodobných příčin než jakékoli jiné online nástroje pro kontrolu symptomů
  • TreatmentSearch ™ – Jediný online vyhledávací nástroj léčby, který odhalí možné možnosti léčby, včetně léků, diagnostických testů a lékařských, chirurgických a alternativních terapií
  • Komplexní zdravotní referenční obsah—Nejširší řada obsahu pro zdraví spotřebitelů optimalizovaného pro mobilní zařízení od 18 předních vydavatelů v oblasti zdraví, jako jsou ADAM, Cengage, Gold Standard, Reed Elsevier a další

Reklamní příležitosti na mobilní platformě jsou k dispozici prostřednictvím Healthline Media Network, největší reklamní sítě v kategorii zdravotních informací. Uživatelé mohou navštívit novou mobilní platformu Healthline na adrese: m.healthline.com.

O společnosti Healthline

Healthline Networks je nejrychleji rostoucím poskytovatelem inteligentních zdravotních informačních služeb, které umožňují 100 milionům spotřebitelů měsíčně činit sebevědomější a informovanější rozhodnutí v oblasti zdravotní péče. Patentovaná taxonomie spotřebitelské zdravotní péče společnosti, největší svého druhu, pohání sadu inteligentních zdravotních vyhledávacích, obsahových a reklamních služeb. Společnost Healthline, která kombinuje pokročilou vyhledávací technologii s hlubokými lékařskými zkušenostmi, spolupracuje se sítí více než 50 důvěryhodných cílových webů, mezi něž patří vydavatelé, portály, vyhledávače, zaměstnavatelé a zdravotní plány. Healthline se sídlem v San Francisku a #54 v Deloitte 2010 Fast 500 Technology, za ním stojí Aetna, GE/NBC Peacock Fund, Investor Growth Capital, Kaiser Permanente, Reed Elsevier, US News & World Report a VantagePoint Venture Partners. Další informace naleznete na adrese healthline.com.

Mediální kontakty

Jennifer Conway, Dotted Line Communications, Jennifer@dottedlinecomm.com, 978-463-0289

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY