Augmentin a cena: Co potřebujete vědět

Augmentin (amoxicilin / klavulanát draselný) je lék na předpis používaný k léčbě určitých bakteriálních infekcí. Cena Augmentinu může záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik Augmentin stojí?

Cena, kterou zaplatíte za Augmentin, se může lišit. Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za Augmentin, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Augmentin kupóny a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Augmentinu, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na předpisu Augmentinu

Ušetřete na předpisu Augmentinu s pojištěním nebo bez něj.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

875-125 amoxicilin-klavulanát (20 tablet)

reklama

Ušetřete peníze bez pojištění

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně nebo si objednejte online a okamžitě ušetřete až 80 % bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej nezapomeňte uložit pro doplnění.

nejlepší cena

88 %

Úspory

Mini logo Family Drug Of Seymour

Rodinná droga Seymour

12,00 $

maloobchodní 101 dolarů

86 %

Úspory

Mini logo Walmart

Walmart

13,78 $

maloobchodní 101 dolarů

80 %

Úspory

Mini logo Walgreens

Walgreens

19,22 $

maloobchodní 101 dolarů

77 %

Úspory

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

22,23 $

maloobchodní 101 dolarů

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je Augmentin dostupný jako generikum?

Augmentin je dostupný jako generický lék amoxicilin/klavulanát draselný. Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku. Generikum je považováno za stejně bezpečné a účinné jako originální lék, ale obvykle stojí méně.

Chcete-li zjistit, jaké jsou náklady na Augmentin a jeho generickou verzi, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Pokud vám byl předepsán Augmentin a máte zájem užívat amoxicilin/klavulanát draselný, poraďte se se svým lékařem. Mohou vám doporučit, abyste si vzali jednu verzi místo druhé. Budete se také muset informovat u svého poskytovatele pojištění, protože může pokrývat pouze jeden nebo druhý lék.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Mohu získat pomoc s platbou za Augmentin?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Augmentin nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a Augmentinu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky týkající se Augmentinu a ceny.

Jaká je cena Augmentinu bez pojištění vs. s pojištěním?

Cena Augmentinu bez pojištění oproti s pojištěním se může lišit v závislosti na několika faktorech.

Některé faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady na Augmentin bez pojištění, zahrnují:

 • váš léčebný plán a dávkování
 • lékárna, kterou používáte
 • formu léku, který vám byl předepsán
 • jakékoli programy úspory nákladů, na které se kvalifikujete a o které se ucházíte

Stejné faktory ovlivňují vaše náklady na lék, pokud platíte prostřednictvím pojištění. Kromě toho však vaše náklady na pojištění mohou záviset na:

 • výhody vašeho individuálního plánu
 • jakékoli požadavky na předchozí autorizaci pro váš plán (další informace naleznete v části „Předchozí autorizace“ níže)

Chcete-li zjistit více o svých nákladech s pojištěním a bez něj, obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění (pokud jej máte).

Ať už máte pojištění nebo ne, můžete navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Augmentin, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Jaké jsou náklady na Augmentin v porovnání s náklady na podobné léky, jako je amoxicilin?

Cena Augmentinu ve srovnání s cenou amoxicilinu může záviset na několika faktorech. Například Augmentin je značkový lék, který obsahuje dvě účinné složky* amoxicilin a klavulanát draselný. Amoxicilin je generický lék s jednou účinnou látkou. Generické léky obvykle stojí méně než značkové verze.

Mezi další faktory, které mohou ovlivnit výši platby, patří:

 • zda jsou k dispozici nějaké úsporné programy pro lék, který vám byl předepsán
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy
 • jak dlouho vaše léčba trvá
 • formu léku, který vám byl předepsán

Máte-li dotazy ohledně nákladů na Augmentin ve srovnání s náklady na amoxicilin nebo jiné podobné léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

* Účinné látky způsobují, že lék funguje.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Augmentin. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Augmentin ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud přípravek Augmentin vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda přípravek Augmentin vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně ceny přípravku Augmentin, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečnou cenu, kterou byste za Augmentin zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Závisí moje cena za Augmentin na mé dávce?
 • Byla by Augmentin ES perorální tekutá suspenze dražší než perorální žvýkací tablety Augmentin?
 • Jaké jsou náklady na Augmentin v porovnání s generickou verzí?

Další informace o Augmentinu naleznete v těchto článcích:

 • Augmentin (amoxicilin/klavulanát draselný)
 • Nežádoucí účinky Augmentinu a jak je zvládat
 • Interakce Augmentinu: Alkohol, léky a další
 • Augmentin a těhotenství, kojení a antikoncepce

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY