Tylenol Cold Multi-Sympttom Denní použití, vedlejší účinky a varování
Tylenol Cold Multi-Symptom Daytime Generický název: acetaminofen, dextromethorfan a fenylefrin Názvy značek: Comtrex Cold & Cough, DayQuil...
Read moreTylenol Cold Multi-Symptom Daytime Generický název: acetaminofen, dextromethorfan a fenylefrin Názvy značek: Comtrex Cold & Cough, DayQuil...
Read moreNoční chlazení proti nachlazení+chřipce Generický název: acetaminofen, dextromethorfan a doxylamin Názvy značek: All-Nite, Contac Cold+Chřipka Cooling Night,...
Read moreChřipka a silná nachlazení v noci Generický název: acetaminofen, feniramin a fenylefrin Názvy značek: Chřipka a silné...
Read moreNyQuil nachlazení a chřipka (bez alkoholu) Generický název: acetaminofen, chlorfeniramin a dextromethorfan Názvy značek: Coricidin HBP Maximum...
Read moreSudafed PE tlak + bolest + kašel acetaminofen 325 mg / dextromethorfan hydrobromid 10 mg / fenylefrin hydrochlorid 5 mg...
Read moreRobitussin Studený kašel a chřipka Generický název: acetaminofen, dextromethorfan, guaifenesin a pseudoefedrin Názvy značek: Duraflu, Robitussin...
Read moreOteplování Theraflu Silná zima během dne Generický název: acetaminofen, dextromethorfan a fenylefrin Názvy značek: Comtrex Cold &...
Read moreTheraflu Daytime Silné nachlazení a kašel Generický název: acetaminofen, dextromethorfan a fenylefrin Názvy značek: Comtrex Cold &...
Read moreTylenol Cold Multi-Symptom Nighttime Generický název: acetaminofen, dextromethorfan, doxylamin a fenylefrin Názvy značek: Alka-Seltzer Plus Night-Time...
Read moreLokální benzoylperoxid a erythromycin Generický název: benzoylperoxid a erythromycin topical Názvy značek: Benzamycin, Benzamycin Pak, Aktipak Dávková forma: topický...
Read moreFluMist Quadrivalent 2021–2022 (nosní) Generický název: vakcína proti viru chřipky (nosní) Třída léčiv: Virové vakcíny Co je nosní vakcína...
Read moreOsteo Bi-Flex Plus (MSM) Generický název: chondroitin, glukosamin a methylsulfonylmethan (MSM) Názvy značek: Glukosamin & Chondroitin s...
Read moreExcedrin Tension Headache acetaminofen 500 mg / kofein 65 mg (ETH) Excedrin Tension Headache Express Gels Generický název: acetaminofen a...
Read moreOsteo Bi-Flex Advanced (MSM) Generický název: chondroitin, glukosamin a methylsulfonylmethan (MSM) Názvy značek: Glukosamin & Chondroitin s...
Read moreHylan GF 20 Generický název: hylan GF 20 Názvy značek: Synvisc, Synvisc One Dávková forma: intraartikulární roztok (16 mg/2...
Read moreSměsný extrakt alergenu travních pylů Obecný název: směsný extrakt alergenu travních pylů Název značky: Oralair Léková forma: sublingvální tableta (100...
Read moreBuprenorfin / naloxon systémový 8 mg (základ) / 2 mg (základ) (54 375) Buprenorfin a naloxon (orální/sublingvální) Generický název: buprenorfin...
Read moreInzulin isofan a inzulin pravidelný Generický název: insulin isophane a insulin regular Názvy značek: HumuLIN 70/30, HumuLIN 70/30 KwikPen,...
Read moreHumalog Mix 75/25 KwikPen U-100 (100 jednotek na ml) KwikPen (lék) Humalog Mix 75/25 KwikPen Generický název: inzulín lispro a...
Read moreHydrokortison a lidokain (lokální/rektální) Generický název: hydrokortison a lidokain (lokální/rektální) Názvy značek: Ana-Lex, LidaMantle HC, AnaMantle HC, Lidazone HC,...
Read morePiperonylbutoxid a pyrethrin topicky Generický název: piperonylbutoxid a pyrethrin topical Názvy značek: A-200 Lice Treatment, Good Sense Lice Killing...
Read moreLokální benzoylperoxid a hydrokortison Generický název: benzoylperoxid a hydrokortison topicky Názvy značek: Vanoxide-HC, Bencort Dávková forma: lokální lotion (5%-0,5%)...
Read moreR & C sada pro léčbu vší Generický název: piperonylbutoxid a pyrethrin topical Názvy značek: A-200 Lice Treatment, Good...
Read moreAdapalen a benzoylperoxid (lokální) Generický název: adapalen a benzoylperoxid (lokální) Názvy značek: Epiduo, Epiduo Forte, Epiduo Pump Dávková forma:...
Read moreFlexAll 454 Ultra Plus (lokální) Generický název: kafr, mentol a methylsalicylát (lokální) Názvy značek: Bengay Ultra Strength,...
Read moreObsah tohoto webu je určen pouze pro informační a vzdělávací účely. Poraďte se s lékařem o lékařské pomoci, léčbě nebo diagnostice.