NuvaRing a cena: Co potřebujete vědět

NuvaRing (etonogestrel / ethinylestradiol) vaginální kroužek je lék na předpis, který se používá k prevenci těhotenství. Náklady na NuvaRing mohou záviset na faktorech, jako je to, zda máte zdravotní pojištění a lékárnu, kterou používáte.

Kolik stojí NuvaRing?

Cena, kterou zaplatíte za NuvaRing, se může lišit. Vaše náklady mohou záviset na vašem pojištění (pokud ho máte) a lékárně, kterou používáte.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za NuvaRing, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte níže do další části a zjistěte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Kupony a úspory NuvaRing

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu NuvaRing, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na předpisu Nuvaring

Ušetřete na předpisu Nuvaring s pojištěním nebo bez něj.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

3 etonogestrel ethinylestradiol (1 krabička)

reklama

Ušetřete peníze bez pojištění

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně nebo si objednejte online a okamžitě ušetřete až 80 % bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej nezapomeňte uložit pro doplnění.

nejlepší cena

77 %

Úspory

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

123,46 $

maloobchodní 550 dolarů

77 %

Úspory

Mini logo CVS Pharmacy

Lékárna CVS

123,46 $

maloobchodní 550 dolarů

75 %

Úspory

Mini logo Walgreens

Walgreens

136,80 $

maloobchodní 550 dolarů

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je NuvaRing dostupný jako generikum?

NuvaRing je značkový lék, který je také dostupný jako generický lék etonogestrel/ethinylestradiolový vaginální kroužek. Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku. Generikum je považováno za stejně bezpečné a účinné jako originální lék, ale obvykle stojí méně.

Chcete-li zjistit, jaké jsou náklady na vaginální kroužek NuvaRing a etonogestrel/ethinylestradiol, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Pokud vám byl předepsán NuvaRing a máte zájem o použití generické verze, poraďte se se svým lékařem. Mohou vám doporučit, abyste používali jednu verzi místo druhé. Budete se také muset informovat u svého poskytovatele pojištění, protože může pokrývat pouze jeden nebo druhý lék.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud používáte NuvaRing dlouhodobě, můžete snížit své náklady následujícími způsoby:

Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Možná budete moci získat 90denní dodávku NuvaRingu, pokud to schválí vaše pojišťovna. To by mohlo snížit počet vašich cest do lékárny a pomoci snížit náklady na NuvaRing. Pokud máte zájem o 90denní dodávku tohoto léku, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

K získání léků použijte zásilkovou lékárnu. Použití zásilkové lékárny může pomoci snížit vaše náklady na NuvaRing. Navíc můžete dostat své léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Můžete také získat 90denní dodávku léku prostřednictvím zásilkového obchodu. Pokud nemáte zdravotní pojištění, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám navrhnout možnosti online lékárny, které by pro vás mohly fungovat.

Mohu získat pomoc s platbou za NuvaRing?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na NuvaRing nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a NuvaRingu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o NuvaRing a ceně.

Jaká je cena NuvaRingu bez pojištění vs. s pojištěním?

Náklady na NuvaRing bez pojištění versus s pojištěním se mohou lišit v závislosti na několika faktorech.

Některé faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady na NuvaRing bez pojištění, zahrnují:

 • lékárna, kterou si vyberete
 • množství NuvaRing, které obdržíte (jako je 30denní nebo 90denní dodávka)
 • jakékoli spořící programy, na které máte nárok

Stejné faktory ovlivňují vaše náklady na lék, pokud platíte prostřednictvím pojištění. Kromě toho však vaše náklady na pojištění mohou záviset na:

 • výhody vašeho individuálního plánu
 • jakékoli požadavky na předchozí autorizaci pro váš plán (další informace naleznete v části „Předchozí autorizace“ níže)

Chcete-li zjistit více o svých nákladech s pojištěním a bez něj, obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění (pokud jej máte).

Ať už máte pojištění nebo ne, můžete navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro NuvaRing, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Jaké jsou náklady na NuvaRing v porovnání s náklady na podobné léky, jako je Annovera nebo EluRyng?

NuvaRing, segesteron acetát/ethinylestradiol (Annovera) a etonogestrel/ethinylestradiol (EluRyng) jsou všechny vaginální kroužky používané k prevenci těhotenství. Cena přípravku NuvaRing ve srovnání s těmito jinými léky může záviset na faktorech, jako jsou:

 • zda jsou k dispozici nějaké úsporné programy pro lék, který vám byl předepsán
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy
 • jak dlouho vaše léčba trvá

Máte-li dotazy ohledně nákladů na NuvaRing ve srovnání s náklady na tyto jiné léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje NuvaRing. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou NuvaRing ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud přípravek NuvaRing vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se zeptat své pojišťovny, zda NuvaRing vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně ceny přípravku NuvaRing, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste za NuvaRing zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jaké jsou náklady na NuvaRing v porovnání s generickou verzí?
 • Jaké mám možnosti, pokud si nemohu dovolit NuvaRing?
 • Jak se cena NuvaRingu srovnává s náklady na antikoncepční pilulky?

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY