Orgovyx a náklady: Co potřebujete vědět

Orgovyx (relugolix) je lék na předpis používaný k léčbě pokročilého karcinomu prostaty. Náklady na Orgovyx mohou záviset na faktorech, jako je to, zda máte zdravotní pojištění a lékárnu, kterou používáte.

Kolik stojí Orgovyx?

Cena, kterou zaplatíte za Orgovyx, se může lišit. Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za Orgovyx, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Orgovyx kupóny a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Orgovyx, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na Orgovyx s výhodami Optum

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

120 mg orgyxu (30 tablet)

reklama

Ušetřete na Orgovyxu

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej nezapomeňte uložit pro použití s ​​náhradními náplněmi.

nejlepší cena

2 665,88 $

Mini logo CVS Pharmacy

Lékárna CVS

2 665,88 $

2 709,93 $

Mini logo Walgreens

Walgreens

2 709,93 $

2 775,60 $

Mini logo Walmart

Walmart

2 775,60 $

2 787,25 $

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

2 787,25 $

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je přípravek Orgovyx dostupný jako generikum?

Orgovyx přichází pouze jako značkový lék. V současné době není k dispozici v obecné verzi. (Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku, ale obvykle stojí méně.)

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud užíváte Orgovyx dlouhodobě, může se vám podařit snížit náklady následujícími způsoby:

 • Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Pokud to schválí vaše pojišťovna, můžete získat 90denní dodávku Orgovyxu. To by mohlo snížit počet vašich cest do lékárny a pomoci snížit náklady na Orgovyx. Pokud máte zájem o 90denní dodávku tohoto léku, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.
 • K získání léků použijte zásilkovou lékárnu. Použití zásilkové lékárny může pomoci snížit vaše náklady na Orgovyx. Navíc můžete dostat své léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Můžete také získat 90denní dodávku léku prostřednictvím zásilkového obchodu. Pokud nemáte zdravotní pojištění, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám navrhnout možnosti online lékárny, které by pro vás mohly fungovat.

Mohu získat pomoc s platbou za Orgovyx?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Orgovyx nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • Orgovyx náklady a podpora
 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a Orgovyxu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky týkající se Orgovyxu a nákladů.

Je kryt Orgovyx Medicare?

Je to možné. Chcete-li zjistit, zda váš plán Medicare pokrývá náklady na Orgovyx, zavolejte svého poskytovatele plánu. K dispozici je mnoho plánů Medicare a vaše náklady a pokrytí závisí na výhodách vašeho konkrétního plánu.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude pokrývat Orgovyx. (Další informace naleznete v části „Předběžná autorizace“ níže.)

Pokud máte Medicare, můžete se také zeptat svého lékaře na cenu Orgovyxu.

Jaká je cena přípravku Orgovyx v porovnání s cenou podobných léků, jako je Lupron?

Náklady na Orgovyx ve srovnání s podobnými léky, jako je Lupron, mohou záviset na několika faktorech.

Například forma léku může ovlivnit cenu. Orgovyx se dodává jako perorální tableta, zatímco Lupron se dodává jako intramuskulární injekce podaná zdravotnickým pracovníkem. Možná budete muset zaplatit zvláštní poplatek za příjem injekcí Lupronu na klinice nebo v ordinaci lékaře.

Mezi další faktory, které mohou ovlivnit výši platby, patří:

 • zda jsou k dispozici spořící programy pro lék, který vám byl předepsán
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy
 • jak dlouho vaše léčba trvá

Máte-li dotazy ohledně nákladů na Orgovyx ve srovnání s podobnými léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojišťovny. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

Kolik stojí Orgovyx bez pojištění?

Kolik zaplatíte za Orgovyx bez pojištění závisí na několika faktorech. Obecně platí, že vaše náklady budou vyšší bez pojištění. Mezi faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady, patří:

 • zda splňujete podmínky a žádáte o spořicí programy
 • lékárna, kterou používáte
 • denní zásobu léků, které dostáváte (například zásobu na 30 nebo 90 dní)

Chcete-li zjistit přesnou cenu přípravku Orgovyx bez pojištění, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Můžete se také obrátit na několik lékáren a porovnat ceny.

Můžete také navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Orgovyx, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Orgovyx. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Orgovyx ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud přípravek Orgovyx vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda Orgovyx vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li i nadále otázky ohledně ceny přípravku Orgovyx, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste za Orgovyx zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jaké jsou náklady na Orgovyx ve srovnání s Firmagon?
 • Existují generické léky k léčbě mého stavu, které by mohly stát méně?
 • Zaplatil bych za Orgovyx s Medicare vyšší cenu oproti soukromému pojištění?

Chcete-li se dozvědět více o Orgovyxu, přečtěte si tyto články:

 • Vše o Orgovyxu
 • Podrobnosti o dávkování pro Orgovyx

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY