Unithroid a cena: Co potřebujete vědět

Unitroid (levothyroxin sodný) je lék na předpis používaný k léčbě určitých onemocnění štítné žlázy. Náklady na Unithroid mohou záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik stojí Unithroid?

Cena, kterou zaplatíte za Unithroid, se může lišit. Může to záviset na vašem léčebném plánu, vašem pojištění (pokud ho máte) a lékárně, kterou používáte.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za Unithroid, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Unithroid kupóny a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu na Unithroid, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na Unithroidu s výhodami Optum

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

75 mcg unithroid (90 tablet)

reklama

Ušetřete na Unithroidu

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej uschovejte pro použití s ​​náhradními náplněmi.

nejlepší cena

97 %

Úspory

Walmart

10,00 $

maloobchodní 359 dolarů

96 %

Úspory

Cíl (CVS)

10,95 $

maloobchodní 359 dolarů

96 %

Úspory

Lékárna CVS

10,95 $

maloobchodní 359 dolarů

95 %

Úspory

Walgreens

16,42 dolarů

maloobchodní 359 dolarů

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je Unithroid dostupný jako generika?

Unithroid je dostupný jako generický lék levothyroxin sodný. Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku. Generikum je považováno za stejně bezpečné a účinné jako originální lék, ale obvykle stojí méně.

Chcete-li zjistit, jaké jsou náklady na Unithroid a levothyroxin sodný, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

Pokud vám byl předepsán přípravek Unithroid a máte zájem místo toho užívat levothyroxin sodný, poraďte se se svým lékařem. Mohou vám doporučit, abyste si vzali jednu verzi místo druhé. Budete se také muset informovat u svého poskytovatele pojištění, protože může pokrývat pouze jeden nebo druhý lék.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud budete Unithroid užívat dlouhodobě, můžete snížit své náklady následujícími způsoby:

 • Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Pokud to schválí vaše pojišťovna, můžete získat 90denní dodávku Unithroidu. To by mohlo snížit počet cest do lékárny a pomoci snížit náklady na lék. Pokud máte zájem o 90denní dodávku Unithroidu, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.
 • K získání léků použijte zásilkovou lékárnu. Použití zásilkové lékárny vám může pomoci snížit náklady na Unithroid. Navíc můžete dostat své léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Můžete také získat 90denní dodávku léku prostřednictvím zásilkového obchodu. Pokud nemáte zdravotní pojištění, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám navrhnout možnosti online lékárny, které by pro vás mohly fungovat.

Mohu získat pomoc s platbou za Unithroid?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Unithroid nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • Program eVoucherRx společnosti Unithroid
 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a Unithroidu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o Unithroidu a ceně.

Jaké jsou náklady na Unithroid ve srovnání s náklady na podobné léky, jako je Synthroid?

Náklady na Unithroid ve srovnání s náklady na Synthroid mohou záviset na několika faktorech. Unithroid i Synthroid se dodávají jako tablety a ve stejné síle. Některé z neaktivních složek jsou odlišné.

Mezi faktory, které mohou ovlivnit výši platby, patří:

 • zda jsou pro předepsaný lék k dispozici nějaké programy na úsporu nákladů na kupóny
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy
 • jak dlouho vaše léčba trvá

Máte-li dotazy ohledně nákladů na Unithroid ve srovnání s náklady na podobné léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

Kolik stojí Unithroid bez pojištění?

To, co zaplatíte za Unithroid bez pojištění, závisí na několika faktorech. Obecně platí, že vaše náklady budou vyšší bez pojištění. Mezi faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady, patří:

 • vaše dávkování
 • zda splňujete podmínky a žádáte o jakékoli spořící programy
 • lékárna, kterou používáte
 • zásobu léků, které dostáváte (například zásobu na 30 nebo 90 dní)

Chcete-li zjistit přesné náklady na Unithroid bez pojištění, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Můžete se také obrátit na několik lékáren a porovnat ceny.

Můžete také navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Unithroid, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Unithroid. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Unithroid ohledně vaší léčby. Poté vaše pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud Unithroid vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda Unithroid vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Pokud máte stále otázky ohledně nákladů na Unithroid, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste za Unithroid zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jaký je cenový rozdíl mezi jednou 50mikrogramovou (mcg) tabletou Unithroid a dvěma 25mikrogramovými tabletami?
 • Jaké jsou náklady na tablety Unithroid ve srovnání s tobolkami Tirosint?
 • Pokrývá Unithroid Medicare?

Chcete-li se dozvědět více o Unithroidu, podívejte se na tento článek.

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY