Cefdinir a náklady: Co potřebujete vědět

Cefdinir je generický lék na předpis, který se používá k léčbě určitých typů bakteriálních infekcí. Náklady na Cefdinir mohou záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik stojí cefdinir?

Cena, kterou zaplatíte za cefdinir, se může lišit. Vaše náklady mohou záviset na vašem léčebném plánu, vašem pojistném krytí a lékárně, kterou používáte.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za cefdinir, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte níže do další části a zjistěte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Cefdinir kupony a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu cefdinir, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na cefdinir s výhodami Optum

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

300 mg cefdinir (20 tobolek)

reklama

Ušetřete na cefdinir

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej uschovejte pro použití s ​​náhradními náplněmi.

nejlepší cena

86 %

Úspory

Mini logo Family Drug Of Seymour

Rodinná droga Seymour

13,71 $

maloobchodní 102 dolarů

82 %

Úspory

Mini logo Walmart

Walmart

17,81 $

maloobchodní 102 dolarů

81 %

Úspory

Mini logo Walgreens

Walgreens

18,66 $

maloobchodní 102 dolarů

76 %

Úspory

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

24,10 $

maloobchodní 102 dolarů

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je cefdinir dostupný jako značkový lék?

Cefdinir přichází pouze jako generický lék. V současné době není k dispozici ve značkové verzi. Generický lék obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku, ale obvykle stojí méně.

Cefdinir byl založen na značkovém léku Omnicef, který již není dostupný.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Mohu získat pomoc s platbou za cefdinir?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na cefdinir nebo porozumět svému pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • NeedyMeds
 • Nástroj lékařské pomoci

Na těchto stránkách můžete najít informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a cefdinir

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o Cefdiniru a ceně.

Stojí cefdinir perorální tobolka méně než perorální tekutá suspenze cefdinir?

To je možné. Cena perorální kapsle cefdinir ve srovnání s cenou perorální tekuté suspenze (typ tekuté směsi) závisí na několika faktorech.

Vaše náklady na každou z nich mohou například záviset na tom, zda máte pojistné krytí a jaké máte výhody. Cena obou forem bude pravděpodobně vyšší bez pojištění.

Mezi další faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady, patří:

 • vaše dávkování
 • váš léčebný plán
 • jakékoli spořící programy, které mohou být k dispozici pro formulář, který máte předepsaný

Kolik stojí cefdinir bez pojištění?

Cena Cefdiniru bez pojištění závisí na několika faktorech. Ale obecně budou vaše náklady bez pojištění vyšší.

Vaše cena za Cefdinir může záviset na faktorech, jako jsou:

 • vaše dávkování
 • zda máte nárok na nějaké spořící programy
 • lékárnu, kterou si vyberete

Chcete-li zjistit přesnou cenu přípravku Cefdinir bez pojištění, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. Možná budete chtít porovnat ceny v několika lékárnách.

Můžete také navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro cefdinir, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje cefdinir. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou cefdinir ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud cefdinir vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se zeptat své pojišťovny, zda cefdinir vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně ceny cefdiniru, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste zaplatili za cefdinir.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Závisí moje cena za cefdinir na stavu, k jehož léčbě je předepsán?
 • Jsou náklady na cefdinir vyšší pro dospělé než pro děti?
 • Existují jiné možnosti léčby mého stavu, pokud si nemohu dovolit cefdinir?

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY