Tisková zpráva: Healthline představuje TrialReach, nový způsob, jak najít klinické studie

Rychle rostoucí weby s informacemi o zdraví Healthline, které pomohou splnit výzvu včasné identifikace pacientů pro klinický výzkum

San Francisco, Kalifornie a Londýn, Anglie – 12. listopadu 2013 – Healthline a TrialReach se spojily, aby nabídly nový způsob, jak propojit pacienty s klinickými studiemi v USA, a snížit tak náklady a čas spojený s vývojem, testováním a uváděním na trh slibných nových léčebných postupů. Vlastnosti Healthline v roce 2013 rychle rostly – podle comScore od ledna o 168 procent – ​​což znamená, že Healthline je jedinečně schopna poskytovat tuto důležitou novou službu velmi širokému publiku v USA.

Stejně jako Healthline i TrialReach umožňuje průměrnému člověku snadno strávit složité zdravotní informace tím, že převádí „lékařské řeči“ na srozumitelný, interaktivní webový multimediální obsah. Pomocí jednoduchého formuláře na Healthline.com mohou pacienti prostřednictvím snadno použitelných předběžných screeningů okamžitě zjistit, zda mají nárok na zkušební verzi.

TrialReach již ovlivňuje životy lidí, jako je obyvatelka Orange County v Kalifornii Kristen Lane (49), které byl před pěti lety diagnostikován lupus, když byla svobodnou matkou. Nyní vdaná, po vyčerpání všech ostatních možností léčby je v současné době zařazena do klinické studie, která výrazně zlepšila její zdraví a pohodu.

“Cítím se o 70 procent lépe než já,” řekl Lane. „Je jednodušší dělat svou práci, chodit do posilovny a venčit psa. Prostě se cítím lépe. A našel jsem zkušební verzi, kterou používám, pomocí TrialReach.“

Jednou z největších výzev v klinickém výzkumu je nalezení pacientů. Odhaduje se, že 80 procent všech studií nedodržuje termíny, což způsobuje ztráty až 8 milionů dolarů na lék za den a zpomaluje dobu uvedení nových léčebných postupů na trh. Výzva je ještě větší pro menší nezávislé lékařské výzkumné týmy, které mají omezené zdroje na propagaci svých studií a nalezení pacientů, které potřebují.

„Healthline spolupracuje s mnoha předními weby s informacemi o zdraví ve Spojených státech, které jsou založeny na Healthline.com a zahrnují Yahoo! Health, Drugs.com a mnoho dalších,“ řekl David Kopp, EVP a GM Healthline Media. „Naše schopnost oslovit obrovské a rostoucí publikum je jedinečná, což znamená, že jsme schopni přinést TrialReach milionům lidí, kteří by z této důležité služby mohli mít prospěch.“

TrialReach také umožňuje lékařským výzkumníkům oslovit velké množství potenciálních nových pacientů pomocí pouhých několika kliknutí. Na rozdíl od jiných iniciativ je TrialReach otevřený a prakticky zdarma pro všechny výzkumné týmy, včetně menších biotechnologických firem a akademických institucí. TrialReach a Healthline doufají, že snížením bariéry vstupu pro všechny výzkumné pracovníky pomohou transformovat celý sektor a pacientům zpřístupní mnohem více vyvíjených léčebných postupů užitečným a spolehlivým způsobem.

„Vybudovali jsme TrialReach ze skutečné touhy výrazně zlepšit způsob, jakým je klinický výzkum prováděn po celém světě,“ řekl zakladatel a generální ředitel Pablo Graiver. „Využitím rozsahu a síly internetu k tomu, abychom pacientům umožnili převzít větší kontrolu nad svým vlastním osudem v oblasti zdravotní péče a poskytli výzkumným pracovníkům vysoce efektivní a nákladově efektivní způsoby, jak oslovit vhodné kandidáty pro jejich studie, můžeme doslova změnit životy k lepšímu. “

O Healthline

Healthline se sídlem v San Francisku je předním poskytovatelem inteligentních zdravotnických informačních a technologických řešení, která umožňují poskytovatelům i běžným lidem činit sebevědomější a informovanější zdravotní rozhodnutí. Proprietární platforma zdravotní taxonomie společnosti pohání sadu marketingových, zdravotních vyhledávání, dolování dat a řešení obsahu pro globální podniky a inzerenty. Healthline je společnost Deloitte Technology Fast 500 za poslední čtyři roky. Pro více informací o společnosti navštivte corp.healthline.com.

O TrialReach

TrialReach.com vytvořil globální internetovou platformu, která pacientům usnadňuje vyhledávání, pochopení a podávání žádostí o klinické studie. Konečným cílem společnosti je zpřístupnit nové léčebné postupy rychleji a efektivněji. TrialReach byl spuštěn v roce 2010 a sídlí v Londýně ve Velké Británii.

Kristen Lane je jednou z tisíců pacientů, kteří již použili TrialReach k podání žádosti o klinickou studii. Více o příběhu Kristen Lane najdete ve videu: Kristen’s Story.

Kontakt:

Spojené státy: Derek Gordon, press@healthline.com, +1-415-281-3129

Spojené království: Sarah Kerruish, sarah@trialreach.com, +447546364484

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY