5 nejlepších Rukavice pro artritidu na trhu

Co je artritida?

Artritida je nejvíce společný typu postižení ve Spojených státech. Existuje mnoho různých typů artritidy, jako je osteoartritida, revmatoidní artritida a psoriatická artritida. Každý se vyvíjí jinak, ale všechny typy mohou ovlivnit ruce. Artritida ruky způsobuje bolest a obvykle zánět. Postupem času můžete také ztratit používání svalů na ruce.

Naštěstí mohou rukavice pro artritidu doplnit vaše lékařské ošetření. Tyto rukavice jsou navrženy tak, aby snížily bolest a otoky a zlepšily funkci vašich rukou.

Typy artritických rukavic

Existuje mnoho různých typů artritických rukavic. Typ, který je pro vás ten pravý, závisí na vašem rozpočtu a konkrétních potřebách. Všechny rukavice na artritidu jsou určeny k úlevě od bolesti, ale některé rukavice dokážou ještě více. Mezi různé typy rukavic patří:

  • otevřené prsty (také nazývané prstové rukavice)
  • zábaly na zápěstí
  • vyhřívané rukavice, které využívají infračervené světlo

Rukavice proti artritidě mohou mít jednu nebo více těchto funkcí a jsou dostupné ve všech třech kategoriích. Můžete také požádat svého lékaře o doporučení rukavic.

IMAK rukavice na artritidu

Rukavice IMAK proti artritidě patří mezi nejsnáze použitelné díky své elasticitě a bavlněné látce. Webová stránka výrobce uvádí, že rukavice nesou těsnění pro snadné použití od Arthritis Foundation.

Kompresní tkanina přesahuje zápěstí a poskytuje úlevu od bolesti a otoku pro celou vaši ruku a zápěstí. Tyto rukavice s otevřenými prsty také usnadňují ohmatání každodenních předmětů bez přílišného sevření.

Rukavice IMAK proti artritidě jsou dostupné v národních řetězcích drogerií a online.

Rukavice Veturo pro infračervenou artritidu

Rukavice pro infračervenou artritidu Veturo therapy jsou jedním z předních typů vyhřívaných rukavic. Rukavice pokrývají celé zápěstí, ruku a prsty (bez konečků prstů) a podporují pohyb při každodenních úkolech. Tyto infračervené rukavice se snadno navlékají bez stahovacích popruhů. Můžete je nosit venku a nechat sluneční paprsky aktivovat infračervené teplo.

Společnost tvrdí, že infračervená technologie zvyšuje krevní oběh ve vašich rukou a zmírňuje artritickou bolest. Rukavice lze prát v pračce, což usnadňuje péči.

Grafco zavinovačka na zápěstí

Nepohodlí v prstech je často jádrem artritidy rukou, ale bolesti mohou pociťovat i vaše zápěstí. Při hraní tenisu, psaní na počítači nebo zahradničení možná budete potřebovat další oporu zápěstí.

Zábal na zápěstí Grafco je dobrou alternativou k jiným typům artritických rukavic, když potřebujete dodatečnou podporu zápěstí. Zavinovačka má také poutko na palec pro snadné nastavení. To vám může pomoci určit, jakou kompresi zápěstí chcete použít.

Termokožené artritické rukavice

Závažnost otoku artritidy ruky se může denně měnit, takže správné usazení je obzvláště důležité. Pokud hledáte vyhřívané rukavice s nastavitelným nastavením velikosti, zvažte Termokožené artritické rukavice. Tyto rukavice se pohybují ve velikostech od malých po XX-velké a mají nastavitelný popruh pro dosažení perfektní velikosti.

Tyto rukavice mají také design pro zvýšení prodyšnosti. Mají měkké materiály, které poskytují maximální pohodlí.

Rukavice proti artritidě

Rukavice Therall pro artritidu nabízí všechny tři funkce v jednom produktu. Design s otevřenými prsty usnadňuje přenášení předmětů. A podpora zápěstí nabízí další kompresi pro zmírnění bolesti kloubů.

Tyto rukavice také poskytují tepelnou terapii, ale nejsou infračervené. Místo toho rukavice Therall pro artritidu obsahují neopren, typ materiálu, který absorbuje tělesné teplo. Materiál udržuje teplo pro maximální úlevu od zánětu.

Pomoci mohou i běžné rukavice!

Speciální produkty proti artritidě mohou zmírnit bolesti kloubů na rukou, ale přesto můžete mít prospěch z pravidelného používání bavlněné rukavice. Lidé s artritidou často používají běžné rukavice ihned po aplikaci léčivých krémů na ruce. Rukavice mohou chránit krém před opotřebením během každodenních úkolů, což zlepšuje jeho účinnost. Zvažte použití této techniky před spaním, abyste co nejvíce využili léčivého krému.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY