Clenpiq Cost: Co potřebujete vědět

Clenpiq (pikosíran sodný/oxid hořečnatý/bezvodá kyselina citrónová) je lék na předpis používaný k přípravě na kolonoskopii. Cena Clenpiq může záviset na faktorech, jako je to, zda máte zdravotní pojištění a lékárnu, kterou používáte.

Kolik stojí Clenpiq?

Cena, kterou zaplatíte za Clenpiq, se může lišit. Vaše náklady mohou záviset na vašem léčebném plánu, vašem pojistném krytí (pokud jej máte) a lékárně, kterou používáte.

Chcete-li zjistit, kolik zaplatíte za Clenpiq, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Clenpiq kupony a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Clenpiq, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na předpisu Clenpiq

Ušetřete na předpisu Clenpiq s pojištěním nebo bez něj.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

320 ml clenpiq (1 balení)

reklama

Ušetřete peníze bez pojištění

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně nebo si objednejte online a okamžitě ušetřete až 80 % bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej nezapomeňte uložit pro doplnění.

nejlepší cena

157,92 $

Mini logo Walmart

Walmart

157,92 $

162,04 $

Mini logo Walgreens

Walgreens

162,04 $

166,26 $

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

166,26 $

166,26 $

Mini logo CVS Pharmacy

Lékárna CVS

166,26 $

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je Clenpiq dostupný jako generikum?

Clenpiq je značková droga. V současné době není k dispozici obecná verze. (Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku, ale obvykle stojí méně.)

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Mohu získat pomoc s platbou za Clenpiq?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Clenpiq nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • kupón od výrobce Clenpiq

 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

FAQ o ceně a Clenpiq

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o Clenpiq a ceně.

Jaké jsou náklady na Clenpiq bez pojištění vs. s pojištěním?

Náklady na Clenpiq bez pojištění versus s pojištěním se mohou lišit v závislosti na několika faktorech.

Některé faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady na Clenpiq bez pojištění, zahrnují:

 • lékárna, kterou si vyberete
 • jakékoli programy úspory nákladů, na které máte nárok

Stejné faktory ovlivňují vaše náklady na lék, pokud platíte prostřednictvím pojištění. Kromě toho však vaše náklady na pojištění mohou záviset na:

 • výhody vašeho individuálního plánu
 • jakékoli požadavky na předchozí autorizaci pro váš plán (další informace naleznete v části „Předchozí autorizace“ níže)

Chcete-li zjistit více o svých nákladech s pojištěním a bez něj, obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění (pokud jej máte).

Ať už máte pojištění nebo ne, můžete navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Clenpiq, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Jaké jsou náklady na Clenpiq v porovnání s náklady na podobné léky, jako je Suprep?

Clenpiq a Suprep (síran sodný/síran draselný/síran hořečnatý) jsou oba kapalné roztoky používané k přípravě na kolonoskopii. Náklady Clenpiq ve srovnání s náklady na Suprep mohou záviset na několika faktorech. Tyto zahrnují:

 • zda jsou k dispozici nějaké úsporné programy pro lék, který vám byl předepsán
 • zda máte pojištění nebo platíte z vlastní kapsy

Máte-li dotazy ohledně nákladů na Clenpiq ve srovnání s náklady na podobné léky, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Mohou sdílet další podrobnosti o nákladech na léčbu na základě vaší konkrétní situace.

Pokrývá Clenpiq Medicare?

Je to možné. Chcete-li zjistit, zda váš plán Medicare pokrývá náklady na Clenpiq, zavolejte svému poskytovateli plánu. Existuje mnoho různých typů plánů Medicare a vaše náklady a pokrytí závisí na výhodách vašeho konkrétního plánu.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude pokrývat Clenpiq. (Další informace naleznete v části „Předběžná autorizace“ níže.)

Můžete se také zeptat svého lékaře na cenu Clenpiq, pokud máte Medicare.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Clenpiq. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Clenpiq ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud Clenpiq vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda Clenpiq vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně nákladů na Clenpiq, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste zaplatili za Clenpiq.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Existují levnější léky, které bych mohl použít k přípravě na kolonoskopii?
 • Jaké další možnosti mám, když si nemohu dovolit Clenpiq?

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY