Healthline spouští novou Iniciativu veřejné služby s National MS Society

Healthline dnes zahájila novou iniciativu veřejné služby s cílem dát naději a radu těm, kterým byla nedávno diagnostikována RS.

„You’re Got This“ vybízí lidi, kteří již posouvají své životy s RS kupředu, aby nahráli video, na kterém dali těm s nově diagnostikovanou RS vědět, že nejsou sami a že „to mají“. Videa budou zveřejněna na Healthline.com a sdílena s Facebookovou stránkou Healthline’s Living with MS.

Kromě poskytnutí naděje by účastníci měli vědět, že Healthline daruje 10 USD National MS Society za každé vytvořené video, s cílem darovat celkem 8 000 USD.

“Mnoho lidí, kteří čelí nedávné diagnóze RS, se cítí vystrašení a osamocení,” řekla Tracy Rosecrans, viceprezidentka marketingu Media Group společnosti Healthline. „Tato iniciativa jim má poskytnout určitou naději a pocit společenství. Mají kam zajít, aby dostali fundovanou radu od těch, kteří se s nemocí sami potýkají. Cílem je dát jim vědět, že být nově diagnostikován je začátek nového a odlišného života a že to mají.“

Kdokoli může odeslat video „Tohle máš“. Chcete-li se zúčastnit, natočte video, ideálně v délce dvou minut nebo méně. Nahrajte video na Youtube a pošlete Healthline URL. „Mluv ze srdce,“ radí Rosecrans, „a představ si, že tvému ​​dobrému příteli byla nedávno diagnostikována RS. Co byste jim řekl, aby se cítili lépe? Co bys chtěl vědět, když ti byla poprvé diagnostikována?”

„Jsme velmi potěšeni, že jsme partnerem ve You’ve Got This,“ řekl Arney Rosenblat, náměstek viceprezidenta pro veřejné záležitosti v National MS Society. “Iniciativa pomáhá prosazovat poslání společnosti pomáhat lidem s RS žít co nejlépe.”

Chcete-li odeslat své video, podívejte se na videa ostatních žijících s RS a zjistěte více na: http://www.healthline.com/health/multiple-sclerosis/youve-got-this

O Healthline

Healthline se sídlem v San Francisku je předním poskytovatelem inteligentních zdravotnických informačních a technologických řešení, která umožňují poskytovatelům i běžným lidem činit sebevědomější a informovanější rozhodnutí o zdravotní péči. Proprietární platforma sémantické zdravotní taxonomie společnosti pohání sadu marketingových, zdravotních vyhledávání, dolování dat a řešení obsahu pro globální podniky a inzerenty. Healthline je společnost Deloitte Technology Fast 500 za poslední čtyři roky. Pro více informací o společnosti navštivte corp.healthline.com.

O National MS Society

MS brání lidem v pohybu; Národní společnost pro RS existuje, aby se ujistila, že tomu tak není. Společnost řeší problémy každého člověka postiženého RS financováním špičkového výzkumu, prosazováním změn prostřednictvím advokacie, usnadněním odborného vzdělávání, spoluprací s organizacemi RS po celém světě a poskytováním programů a služeb navržených tak, aby lidem s RS a jejich rodinám pomohly se stěhovat. vpřed se svými životy. Více se dozvíte na http://www.nationalmssociety.org/.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY