Nejlepší aplikace roku pro zdravý životní styl

Tyto aplikace jsme vybrali na základě jejich kvality, uživatelských recenzí a celkové spolehlivosti jako zdroj podpory pro lidi, kteří chtějí žít svůj nejzdravější život. Pokud chcete do tohoto seznamu nominovat aplikaci, napište nám na nominations@healthline.com.

Proměňte svůj smartphone ve svého osobního trenéra zdraví. Od sledování vašeho spánku po pomoc při nakupování chytřeji, aplikace usnadňují udržování zdravého životního stylu a vizualizují váš pokrok. Získejte okamžitou radu od lékaře, mějte první pomoc na dosah ruky a najděte veškerou motivaci, kterou potřebujete k dosažení svých cílů v oblasti zdraví a kondice, pomocí těchto aplikací.

Záznamník hovorů ve spánku

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★✩
Cena: Zdarma

Zjistěte, co skutečně děláte, když spíte, s touto aplikací. Od nadměrného chrápání až po mluvení ve spánku, Sleep Talk Recorder monitoruje váš spánek a zaznamenává zvuky, které vy (nebo váš partner) v noci vydáváte, abyste mohli zkontrolovat kvalitu svého spánku. I když se to může zdát jako skvělý způsob, jak slyšet všechny ty veselé věci, které říkáte ve spánku, aplikace vám a vašemu lékaři může pomoci určit, zda silně chrápete nebo možná trpíte spánkovou apnoe.

Sympatické

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Cena: Zdarma

Vzal jste si dnes ráno léky? Co jsi jedl, než tě bolelo břicho? Symple usnadňuje sledování toho, jak se během dne cítíte. Můžete se také vrátit a hledat vzory nebo se ponořit do dob, kdy jste se necítili nejlépe. Grafy a barevně označené příznaky vám pomohou vidět vaše zdraví na první pohled. Aplikace je ideální pro každého s chronickým onemocněním, ale je také užitečná jako aplikace pro sledování obecného zdraví. Z aplikace Apple Health můžete importovat své kroky, kalorie, srdeční frekvenci a další. Ještě lepší je, že můžete exportovat svá data do tabulky, abyste mohli snadno vytvářet vlastní grafy nebo je sdílet online se svým lékařem.

Průvodce léky na Drugs.com

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

Vložte celou databázi Drugs.com do kapsy s touto snadno použitelnou aplikací. Od dešifrování volně prodejných léků až po návštěvu lékárny vám tato aplikace Drugs.com umožňuje vyhledávat informace o lécích, kontrolovat potenciální interakce a dokonce si vytvořit vlastní zdravotní profil se seznamem vašich léků, alergií a dalších. Rychle si vytáhněte seznam léků v ordinaci lékaře a snadno identifikujte léky podle toho, jak vypadají.

Recepty z celého trhu s potravinami

Hodnocení iPhone: ★★★✩✩
Hodnocení Androidu: ★★★★✩
Cena: Zdarma

Místo bezcílného bloudění uličkami a sbírání toho, co vám v danou chvíli zní dobře, použijte aplikaci Whole Foods Market. Pomáhá vám vytvářet nákupní seznamy, nacházet zdravé recepty a z domova vidět, co je aktuálně v prodeji ve vašem místním obchodě. Jakmile je seznam nastaven, odešlete jej do hodinek Apple Watch, abyste mohli snadno nakupovat. Aplikace také umožňuje psát přátelům a rodině recepty přímo z aplikace, takže se můžete podělit o svá oblíbená výživná sousta.

KidsDoc

Hodnocení iPhone: ★★★★✩
Hodnocení Androidu: ★★★✩✩
Cena: 1,99 $

Není čas čekat, když se vaše dítě necítí dobře. KidsDoc vám poskytuje lékařské rady pro vše od vyrážky, vředů a včelích bodnutí až po horečku a poranění hlavy. Jednoduše zadejte příznaky vašeho dítěte a aplikace vám poskytne užitečné rady, jak rychle zmírnit příznaky a určit, zda vaše dítě potřebuje navštívit lékaře.

Můj dietní trenér

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

My Diet Coach je více než jen rychlá řešení a rychlé hubnutí. Aplikace je navržena tak, aby vám pomohla zůstat motivovaní, odolat bažení a provádět změny zdravého životního stylu, které vydrží. I když můžete sledovat své jídlo, tato aplikace není žádné nudné počítadlo kalorií nebo dietní deník. Můžete si také nastavit cíle, sledovat svůj pokrok a nastavit osobní připomenutí, abyste se mohli soustředit na to, co je pro vás důležité.

Lumosity

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★✩
Cena: Zdarma

Vaše tělo není jedinou vaší částí, které cvičení prospívá. Trénujte svůj mozek pomocí mentálních cvičení Lumosity. S více než 30 hrami můžete zpochybnit svou paměť, pozornost a uvažování. Aplikace je vyvinuta vědci, aby zajistili, že vám hry poskytnou skutečnou podporu.

Pohyby

Hodnocení iPhone: ★★★✩✩
Hodnocení Androidu: ★★★★✩
Cena: Zdarma

Ke sledování chůze, jízdy na kole nebo běhu nepotřebujete speciální zařízení. Moves drží krok s vašimi každodenními aktivitami z vaší kapsy. Od toho, jakou trasu se vydáte, když jste venku, až po celkový počet denních kroků, aplikace se snadno používá s veselou grafikou činností. Je také navržen tak, aby maximalizoval výdrž baterie, takže se nemusíte bát, že vám telefon vybije uprostřed chůze na schůzku na oběd.

Spánkový cyklus

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

Konečně alarm, který vás poslouchá. Sleep Cycle nejenže sleduje váš celý noční spánek a zaznamenává záchvaty chrápání, ale také vás probudí v ten nejvhodnější čas. Budík se spustí, když spíte nejlehčím způsobem, takže se probudíte svěží a připraveni jít, místo abyste se po neustálém odkládání tahali z postele.

HealthTap

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

Ať už jste mezi lékaři, nebo je vaše místní kancelář zavřená, HealthTap vás kdykoli spojí s lékařem primární péče za placenou virtuální schůzku. Chatujte prostřednictvím textu nebo si zřiďte videokonzultaci pro radu, doporučení, laboratorní testy, recepty nebo dokonce druhý názor.

iTriage

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

iTriage byl vytvořen lékaři na pohotovosti, aby vám poskytl informace, které potřebujete, když je potřebujete. Aplikace vám pomůže najít správnou léčbu nebo lékaře na základě vašich příznaků. Také vám ukáže nejbližší nemocnice, centra urgentní péče a další lékařské kliniky. Podívejte se na průměrné čekací doby a přihlaste se z telefonu, když jste na cestě na pohotovost nebo do zařízení urgentní péče.

První pomoc

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

S První pomocí víte, co dělat bez ohledu na to, co přijde. Tato aplikace od Amerického červeného kříže vám poskytuje jednoduché pokyny krok za krokem pro běžné nouzové situace, jako je astmatický záchvat, zlomeniny kostí a popáleniny. Je to také skvělý zdroj, který vám pomůže připravit se na mimořádné události, jako je zemětřesení nebo nepříznivé počasí. Nebojte se, všechny informace jsou okamžitě dostupné odkudkoli – není potřeba žádný příjem ani připojení k internetu.

Pakt

Hodnocení iPhone: ★★★✩✩
Hodnocení Androidu: ★★★✩✩
Cena: Zdarma

Dostat se do posilovny je mnohem snazší, když jsou na řadě peníze. Pakt vám umožní rozhodnout, kolik vás zaplatí nebo bude stát každá návštěva posilovny, konzumace zeleniny a jízda na kole. Připojte svůj Fitbit, RunKeeper nebo MapMyRun a ověřte svou aktivitu. Každý týden získáte peněžní odměny za každý cíl, který dodržíte, nebo zaplatíte za vynechanou zeleninu.

HealthyOut

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★✩
Cena: Zdarma

Jíst venku nemusí znamenat kalorické bomby a dietní chaos. HealthyOut usnadňuje nalezení zdravých jídel v restauracích ve vašem okolí. Vyhledávejte podle konkrétních diet nebo procházejte podle kalorií. Aplikace také poskytuje podrobné informace o výživě a tipy, jak upravit pokrm, aby byl zdravější.

*V současnosti dostupné pouze ve Spojených státech.

Zipongo

Hodnocení iPhonu: Zatím nehodnoceno
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

Plánování jídla je s touto aplikací hračka. Zipongo vám umožňuje procházet recepty, vytvářet vlastní seznam potravin a navrhovat rychlé recepty na základě toho, co už máte doma.

MyFitnessPal

Hodnocení iPhone: ★★★★★
Hodnocení Androidu: ★★★★★
Cena: Zdarma

MyFitnessPal je z nějakého důvodu jedním z nejoblíbenějších počítadel kalorií. S více než 5 miliony potravin má aplikace jednu z největších databází potravin. Je to také jeden z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak sledovat svůj jídelníček a dosáhnout cílů v oblasti hubnutí. Připojte své oblíbené fitness aplikace jako Apple Health, Fitbit nebo Garmin a bez námahy zahrňte své cvičení a spálené kalorie.


Mandy Ferreira je spisovatelka a redaktorka v San Francisco Bay Area. Je nadšená pro zdraví, kondici a udržitelný život. V současné době je posedlá běháním, olympijským zvedáním a jógou, ale také plave, jezdí na kole a dělá všechno, co může. Můžete s ní držet krok na jejím blogu (treading-lightly.com) a na Twitteru (@mandyfer1).

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY