Qsymia a náklady: Co potřebujete vědět

Qsymia (fentermin/topiramát) je perorální kapsle s prodlouženým uvolňováním na předpis, která se používá k regulaci hmotnosti. Cena Qsymia může záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik stojí Qsymia?

Cena, kterou zaplatíte za Qsymii, se může lišit. Chcete-li zjistit, kolik za Qsymii zaplatíte, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Qsymia kupony a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Qsymia, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na Qsymii s výhodami Optum

Ušetřete až 80 % bez pojištění.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

7,5–46 mg qsymia (30 tobolek)

reklama

Ušetřete na Qsymii

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně a okamžitě ušetřete bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej uschovejte pro použití s ​​náhradními náplněmi.

nejlepší cena

185,19 $

Mini logo Walgreens

Walgreens

185,19 $

188,78 $

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

188,78 $

188,78 $

Mini logo CVS Pharmacy

Lékárna CVS

188,78 $

208,91 $

Mini logo Walmart

Walmart

208,91 $

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je Qsymia dostupná jako generika?

Qsymia přichází pouze jako značková droga. V současné době není k dispozici v obecné verzi. (Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku, ale obvykle stojí méně.)

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud užíváte Qsymii dlouhodobě, můžete snížit své náklady následujícími způsoby:

 • Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Pokud to schválí vaše pojišťovna, můžete získat 90denní dodávku Qsymia. To by mohlo snížit počet cest do lékárny a pomoci snížit náklady na lék. Pokud máte zájem o 90denní zásobu Qsymie, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.
 • K získání léků použijte zásilkovou lékárnu. Použití zásilkové lékárny vám může pomoci snížit náklady na Qsymii. Navíc můžete dostat své léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Můžete také získat 90denní dodávku léku prostřednictvím zásilkového obchodu. Pokud nemáte zdravotní pojištění, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám navrhnout možnosti online lékárny, které by pro vás mohly fungovat.

Mohu získat pomoc s platbou za Qsymii?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Qsymia nebo porozumět svému pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • více způsobů, jak ušetřit na Qsymii
 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a Qsymii

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky týkající se Qsymia a nákladů.

Jaká je cena Qsymia bez pojištění vs. s pojištěním?

Cena Qsymia bez pojištění versus s pojištěním se může lišit v závislosti na několika faktorech.

Některé faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady na Qsymii bez pojištění, zahrnují:

 • váš léčebný plán a dávkování léků
 • lékárna, kterou používáte
 • denní zásoba léků, které máte předepsané (30denní nebo 90denní zásoba)
 • jakékoli programy úspory nákladů, na které se kvalifikujete a o které se ucházíte

Stejné faktory ovlivňují vaše náklady na lék, pokud platíte prostřednictvím pojištění. Kromě toho však vaše náklady na pojištění mohou záviset na:

 • výhody vašeho individuálního plánu
 • jakékoli požadavky na předchozí povolení pro váš plán

Chcete-li zjistit více o svých nákladech s pojištěním a bez něj, obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění (pokud jej máte).

Ať už máte pojištění nebo ne, můžete navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Qsymia, když použijete kupony z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Pokrývá Qsymia Medicare?

Může to být. Chcete-li zjistit, zda váš plán Medicare pokrývá náklady na Qsymii, zavolejte svému poskytovateli plánu. Existuje mnoho různých typů plánů Medicare a vaše náklady a pokrytí závisí na výhodách vašeho konkrétního plánu.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí autorizaci, než bude pokrývat Qsymia. (Další informace naleznete v části níže.)

Pokud máte Medicare, můžete se také zeptat svého lékaře na cenu Qsymia.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Qsymii. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Qsymii ohledně vaší léčby. Poté vaše pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud Qsymia vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda Qsymia vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li i nadále otázky ohledně ceny přípravku Qsymia, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečné náklady, které byste za Qsymii zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Ovlivňuje mé dávkování mé náklady na Qsymii?
 • Jaké jsou náklady na Qsymia v porovnání s Contrave?
 • Jsou k dispozici jiné levnější možnosti, pokud si nemohu dovolit Qsymii?

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY