Xifaxan a náklady: Co potřebujete vědět

Xifaxan (rifaximin) je lék na předpis používaný k léčbě některých typů průjmu a některých dalších stavů. Cena Xifaxanu může záviset na faktorech, jako je vaše dávkování, zda máte zdravotní pojištění a lékárna, kterou používáte.

Kolik stojí Xifaxan?

Cena, kterou zaplatíte za Xifaxan, se může lišit. Chcete-li zjistit, kolik za tento lék zaplatíte, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění. Nebo se podívejte do sekce níže, kde se dozvíte, kolik můžete ušetřit použitím kupónu Optum Perks.

Xifaxan kupóny a úspory

Chcete-li ušetřit peníze na předpisu Xifaxan, prozkoumejte tyto kupóny Optum Perks.

Ušetřete na předpisu Xifaxanu

Ušetřete na předpisu Xifaxanu s pojištěním nebo bez něj.

Zadejte své údaje:

Umístění

47201

Dávkování

550 mg xifaxanu (60 tablet)

reklama

Ušetřete peníze bez pojištění

Jednoduše ukažte kupón Optum Perks ve vaší preferované lékárně nebo si objednejte online a okamžitě ušetřete až 80 % bez použití pojištění. Platnost kupónu nevyprší, proto si jej nezapomeňte uložit pro doplnění.

nejlepší cena

3 380,78 $

Mini logo Walmart

Walmart

3 380,78 $

3 532,11 $

Mini logo Target (CVS).

Cíl (CVS)

3 532,11 $

3 532,11 $

Mini logo CVS Pharmacy

Lékárna CVS

3 532,11 $

Optum Perks a Healthline jsou dceřiné společnosti RVO Health.

Zdroj cen: Perks.optum.com

logo optum


Bylo to užitečné?

Je Xifaxan dostupný jako generikum?

Xifaxan přichází pouze jako značková droga. V současné době není k dispozici v obecné verzi. Generikum obsahuje přesnou kopii aktivního léku ve značkovém léku, ale obvykle stojí méně.

Proč je mezi značkovými léky a generiky takový rozdíl v ceně?

Aby bylo zajištěno, že značkové léky jsou bezpečné a účinné, jsou zapotřebí roky výzkumu a testování. Toto testování může léky prodražit. Výrobce značkového léku může lék prodávat výhradně až 20 let. Poté mohou ostatní výrobci léků vytvářet generické verze. Tato konkurence na trhu může vést ke snížení nákladů na generika. A protože generika mají stejné účinné látky jako značkové léky, není třeba je znovu zkoumat. To může také vést k nižším generickým nákladům.

Jak mohu snížit své dlouhodobé náklady na léky?

Pokud užíváte Xifaxan dlouhodobě, můžete snížit své náklady následujícími způsoby:

Podívejte se na získání zásob svých léků na 90 dní. Možná budete moci získat 90denní dodávku Xifaxanu, pokud to schválí vaše pojišťovna. To by mohlo snížit počet vašich cest do lékárny a pomoci snížit náklady na Xifaxan. Pokud máte zájem o 90denní dodávku tohoto léku, promluvte si se svým lékařem, lékárníkem nebo poskytovatelem pojištění.

K získání léků použijte zásilkovou lékárnu. Použití zásilkové lékárny může pomoci snížit vaše náklady na Xifaxan. Navíc můžete dostat své léky, aniž byste opustili domov. Některé plány Medicare mohou pomoci pokrýt náklady na léky na objednávku. Můžete také získat 90denní dodávku léku prostřednictvím zásilkového obchodu. Pokud nemáte zdravotní pojištění, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám navrhnout možnosti online lékárny, které by pro vás mohly fungovat.

Mohu získat pomoc s platbou za Xifaxan?

Pokud potřebujete pomoc s pokrytím nákladů na Xifaxan nebo pochopení vašeho pojištění, podívejte se na tyto zdroje:

 • Xifaxan Savings Card
 • NeedyMeds
 • slevové programy na předpis

Na těchto stránkách naleznete informace o pojištění, podrobnosti o programech drogové pomoci a odkazy na spořící karty a další služby.

Máte-li otázky ohledně úhrady za předpis, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem.

Časté dotazy o ceně a Xifaxanu

Níže jsou uvedeny odpovědi na některé často kladené otázky o Xifaxanu a ceně.

Jaká je cena Xifaxanu bez pojištění vs. s pojištěním?

Cena Xifaxanu bez pojištění oproti s pojištěním se může lišit v závislosti na několika faktorech.

Některé faktory, které mohou ovlivnit vaše náklady na Xifaxan bez pojištění, zahrnují:

 • váš léčebný plán a dávkování
 • lékárna, kterou používáte
 • množství Xifaxanu, které jste předepsali (jako je 30denní nebo 90denní dodávka)
 • jakékoli spořící programy, na které se kvalifikujete a o které žádáte

Stejné faktory ovlivňují vaše náklady na lék, pokud platíte prostřednictvím pojištění. Ale vaše náklady na pojištění mohou také záviset na:

 • výhody vašeho individuálního plánu
 • jakékoli požadavky na předchozí autorizaci pro váš plán (další informace naleznete v části „Předchozí autorizace“ níže)

Chcete-li zjistit více o svých nákladech s pojištěním a bez něj, obraťte se na svého lékaře, lékárníka nebo poskytovatele pojištění (pokud jej máte).

Ať už máte pojištění nebo ne, můžete navštívit Optum Perks* a získat odhady cen pro Xifaxan, když použijete kupóny z webu. Je důležité si uvědomit, že kupony Optum Perks nelze použít s žádnými pojistnými platbami nebo výhodami.

* Optum Perks je sesterská stránka Healthline.

Pokrývá Xifaxan Medicare?

Může to být. Chcete-li zjistit, zda váš plán Medicare pokrývá náklady na Xifaxan, zavolejte svého poskytovatele plánu. Existuje mnoho různých plánů Medicare a vaše náklady a pokrytí budou záviset na výhodách vašeho konkrétního plánu.

Mějte na paměti, že váš plán může mít požadavky na předchozí povolení, než bude pokrývat Xifaxan. (Další informace naleznete v části „Předběžná autorizace“ níže.)

Můžete se také zeptat svého lékaře na cenu Xifaxanu, pokud máte Medicare.

Předchozí povolení

Pokud máte pojištění, možná budete muset získat předchozí povolení, než váš poskytovatel pojištění pokryje Xifaxan. To znamená, že váš pojistitel a váš lékař proberou Xifaxan ohledně vaší léčby. Poté pojišťovna určí, zda je lék hrazen. Pokud Xifaxan vyžaduje předchozí povolení a neobdržíte ho před zahájením léčby, můžete zaplatit plnou cenu léku.

Nezapomeňte se své pojišťovny zeptat, zda Xifaxan vyžaduje předchozí povolení.

Jaké by měly být mé další kroky?

Máte-li stále otázky ohledně ceny Xifaxanu, promluvte si se svým lékařem nebo lékárníkem. Mohou vám poskytnout lepší představu o tom, kolik za tento lék zaplatíte. Ale pokud máte zdravotní pojištění, budete si muset promluvit se svým poskytovatelem pojištění, abyste zjistili skutečnou cenu, kterou byste za Xifaxan zaplatili.

Příklady otázek, které byste se mohli zeptat svého lékaře nebo pojišťovny, zahrnují:

 • Jak stav, ke kterému užívám Xifaxan, ovlivní moje náklady na lék?
 • Jaké mám možnosti, když si nemůžu dovolit Xifaxan?
 • Jaké jsou náklady na Xifaxan v porovnání s náklady na ciprofloxacin (Cipro)?

Chcete-li se dozvědět více o Xifaxanu, přečtěte si tyto články:

 • Vše o Xifaxanu
 • Podrobnosti o dávkování pro Xifaxan
 • Vedlejší účinky Xifaxanu: Co potřebujete vědět
 • Xifaxanové interakce: Alkohol, léky a další

Chcete-li získat informace o různých stavech a tipy pro zlepšení svého zdraví, přihlaste se k odběru jakéhokoli newsletteru Healthline. Můžete se také podívat na online komunity na Bezzy. Je to místo, kde lidé s určitými podmínkami mohou najít podporu a spojit se s ostatními.

Vyloučení odpovědnosti: Healthline vynaložila veškeré úsilí, aby zajistila, že všechny informace jsou věcně správné, úplné a aktuální. Tento článek by však neměl být používán jako náhrada znalostí a odborných znalostí licencovaného zdravotnického pracovníka. Před užitím jakýchkoli léků byste se měli vždy poradit se svým lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem. Informace o lécích obsažené v tomto dokumentu podléhají změnám a nejsou určeny k pokrytí všech možných použití, pokynů, opatření, varování, lékových interakcí, alergických reakcí nebo nežádoucích účinků. Absence varování nebo jiných informací pro daný lék neznamená, že lék nebo kombinace léků jsou bezpečné, účinné nebo vhodné pro všechny pacienty nebo pro všechna specifická použití.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY