Příprava vašeho šatníku po mastektomii

Příprava šatníku po mastektomii

Plánování a organizování života po mastektomii je důležité a může pomoci uklidnit vaši mysl. Po operaci budete mít pravděpodobně pocit, že nemáte čas a energii, jako obvykle. I ty nejvšednější úkoly, jako je oblékání, mohou být namáhavé a frustrující.

Připravte si svůj šatník po mastektomii předem, abyste se ujistili, že se během rekonvalescence budete cítit co nejpohodlněji. Příprava kolekce funkčních – a módních – košil, šatů, pyžama a dalších věcí je klíčová. Podívejte se na tyto kousky doporučené ženami, které vědí, jak projít mastektomií.

Bojovník T

Proč? Zakladatelka nadace Allison W. Gryphon spolupracovala s návrhářkou Piper Gore, aby vytvořili toto měkké, stylové a funkční tričko. Volný střih skrývá pooperační odtoky a přední zip znamená, že je ideální pro návštěvy lékaře. Brzy od Gryphon and Gore přichází celá módní kolekce s názvem Fighter Line.

Pohodlný župan

Měkký a pohodlný župan je nutností. Typicky široké rukávy županů usnadňují orientaci v odtocích a můžete si nastavit volnost, abyste se necítili příliš stažené.

Košilka na zip

Zvedání paží nad hlavu může být v týdnech po operaci náročný úkol. S celopředním zipem u této konkrétní košilky už nemusíte. Nemluvě o tom, že poskytuje snadný přístup během návštěv u lékaře. Většina pooperačních košil má dokonce vnitřní kapsy na odtok.

Pyžamový set s knoflíky nebo zipy

Být dostatečně pohodlný, abyste se dobře vyspali, je důležité pro vaše zotavení. Nezbytností je volný pyžamový komplet na knoflíky nebo top na zip a nazouvací kalhoty. Ujistěte se, že tkanina je měkká a snadno se obléká a svléká pro maximální pohodlí.

Volné zakrytí bazénu

Bazénové kryty jsou perfektní letní kousek po operaci. Jsou lehké, snadno se přemístí a často jsou barevné a stylové. Pokud máte pocit, že potřebujete ve svém pooperačním šatníku oživit ženskost, přehoďte si přes svou oblíbenou košilku přehoz.

Splývavé šaty

Pohodlné šaty jsou jednoduché a praktické. Ujistěte se, že před operací přidáte do svého šatníku několik, které mají volný střih a měkkou látku. Pokud najdete nějakou s předním zipem nebo knoflíky, je to ještě lepší.

Zkontrolujte svůj šatník ze seznamu

Dát vše do pořádku před operací se může zdát jako skličující úkol. Když se ujistíte, že je váš šatník zásobený funkčními nezbytnostmi, pomůže vám to zotavit se pohodlně a stylově.

Podívejte se na web The Why Foundation, kde najdete další myšlenky a rady o módě po mastektomii od bojovnice proti rakovině prsu Allison W. Gryphon a návrhářky Piper Gore.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY