Zdravé halloweenské pochoutky

Užijte si zdravý Halloween

Halloween je pro mnoho dětí a dokonce i pro některé dospělé jedním z nejočekávanějších svátků v roce. Účast na večírcích, sbírání sladkostí od dveří ke dveřím a oddávat se sladkým dobrotám je součástí zábavy. Zvýšením nutričního obsahu halloweenských pochoutek může být tato příležitost zábavná bez rizika dutin, obezity a chronických stavů, jako je cukrovka. Přehodnoťte své halloweenské menu, abyste jej mohli oslavit jedinečným způsobem.

Halloweenské párty dárky

Pořádání halloweenské párty je ideální způsob, jak udržet své děti v bezpečí, poznat kamarády svých dětí a mít pod kontrolou množství cukru, které vaše malé příšerky zkonzumují. To neznamená, že nemůžete nabídnout misku cukroví nebo mražené koláčky. Podávejte tyto sladkosti s mírou, spolu s hojným množstvím zdravých svačin, jako je ovoce, zeleninové tácky a popcorn na vzduchu. Mezi další zdravé domácí halloweenské pochoutky patří:

  • Oloupané hroznové oční bulvy: Děti si z těchto mačkaných kousků zahrají
  • Celozrnné vnitřnosti špaget: Dejte každodennímu jídlu strašidelnou rotaci. Můžete si také uvařit těstoviny do extra lepivé konzistence a nakrájet plátky špagetového mozku.
  • Pavoučí pizza: Nechte své hosty připravit vlastní s anglickými muffiny nebo celozrnnými tortillami, rajčatovou omáčkou, nízkotučným sýrem a proužky červené nebo zelené papriky.
  • Apple jack o’ lucerny: Nechte tweens vyřezávat obličeje po stranách celých jablek. Mladší děti mohou potřebovat pomoc s ostrými noži.
  • Psi maminky: Krůtí párky v rohlíku obalíme těstem z konzervy a pečeme do zlatova.
  • Duchové preclíků: Horní polovinu tlusté preclíkové tyčinky namáčíme do rozpuštěné bílé čokolády a ozdobíme jedlými fixy
  • Čarodějnický nápoj: Smíchejte 100% ovocnou šťávu se slanou vodou. Podávejte s gumovým červem obaleným kolem brčka.

Občerstvení zakoupené v obchodě

Trick or treaters přicházející k vašim dveřím s největší pravděpodobností dostali pokyn, aby přijímali pouze předem zabalené pamlsky. I když je ve většině čtvrtí standardním jídlem cukroví, zdravější zpestření Halloweenu nemusí vést k potření toaletního papíru ve vašem domě! Mnoho zdravých svačin, stejných pochoutek, které můžete strčit svému dítěti do krabičky na oběd, může tento speciální večer splnit dvojí povinnost. Jednotlivě zabalené balíčky sušeného ovoce, preclíků, žvýkaček bez cukru, sýrových tyčinek, krabiček na džus nebo svačinových krekrů jsou nízkotučné, nízkokalorické a nízkosacharidové alternativy k typickým pamlskům, které si vaše dítě nosí domů po kyblíku. Říjen. Tyto svačiny mohou poskytnout duchům a skřítkům o velikosti půllitru různé živiny, včetně vlákniny, bílkovin, vápníku a vitamínu C. Mezi nejedlé možnosti, které dětem rozdáte, mohou patřit samolepky, tužky s podzimní tématikou a dočasné tetování.

Nástroje pro správu

Chcete-li snížit pokušení svačit halloweenské cukrovinky během triku nebo léčby, navrhuje Illinoisská univerzita nabídnout vašim dětem výběr zdravých potravin, než se vydají do sousedství. Děti, které jsou z prázdnin nadšené, nemusí mít trpělivost usednout k plnému jídlu. Místo toho nahraďte krájeným ovocem, nízkotučným sýrem, libovým obědem nebo beztukovým jogurtem bohatým na bílkoviny, které jim zajistí obživu po celou noc. Ve dnech po Halloweenu nastavte svým dětem limity ohledně množství cukroví, které mohou každý den zkonzumovat. Ujistěte se, že před pamlsky jedí ovoce, zeleninu a celozrnné výrobky.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY