Germofobův průvodce bezpečným sexem

Pojďme se ušpinit, ale ne…

Jednou z „výhod“ germofoba je, že praktikování bezpečnějšího sexu je pro nás druhou přirozeností. Chci říct, upřímně řečeno je zázrak, že se mně – germofobovi – podaří někdy překonat myšlenky na sex. Protože většina lidí, kteří dokážou být velmi milí, se také hemží choroboplodnými zárodky – zvláště pokud se dostávají do nálady, aniž by se předtím osprchovali!

Věřte mi, nic mě nepřinutí ztratit zájem rychleji než mít úzkost před, během nebo po vykonání činu, protože myslím na bakterie. Pokud se budu cítit uklidněn, budu se cítit mnohem uvolněněji, sebevědoměji a budu se do toho pouštět – a vy.

Krok první: Čisté líbání

Jistě, líbání je považováno za „nízkorizikovou“ činnost, ale lidská ústa stále obsahují povrchy, které mohou obsahovat bakterie – až 700 různých druhů!

Takže než začneme, zeptám se, jestli si kartáčujete, používáte zubní nit a používáte ústní vodu nábožensky (ale ne těsně před nebo po – čištění zubů a používání zubní nitě před nebo po může způsobit drobné slzičky, což zvyšuje riziko infekce STI). Místo toho si dáme trochu kokosového oleje (který je antibakteriální) v našich ústech, než začneme.

Navíc stále existují určité stavy a nemoci, které se mohou přenášet líbáním, jako je nachlazení a chřipka, mono a opary. Potřebuji, abyste mi předem řekl, zda jste v poslední době měl některý z těchto stavů. Pokud ano, líbání může být prozatím mimo stůl.

Krok dva: Čistý dotyk

Takže germofobové jsou také trochu citliví na dotyky. Než začneme kdekoli pod tričkem, budete si muset umýt ruce. Proč? V závislosti na vašich hygienických návycích mohou být ruce kontaminovány čímkoli, od stop výkalů po chřipku, a způsobit vážná gastrointestinální onemocnění a také určité respirační infekce. Pokud jsou vaše ruce viditelně špinavé, není to dobré pro sexy chvíle.

A v každém případě byste si měli dobře mýt ruce. Stačí se podívat do Centra pro kontrolu a prevenci nemocí pokyny pro mytí rukou. Mytí rukou je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zabránit šíření choroboplodných zárodků.

Krok tři: Čistý sex

Dobře, takže se nám podařilo líbat a dotýkat se s minimem přenášených bakterií. Možná budeme nazí. Zde musím upřesnit, že než se vaše ruce, ústa nebo jiné části těla dotknou některé z mých spodních částí těla, musí používat ochranu. Vaginální a anální sex s sebou nese riziko přenosu nemocí, jako jsou chlamydie, kapavka, syfilis, HIV, herpes a lidský papilloma virus (HPV).

Takže kondomy, ženské kondomy nebo zubní hráze – ano, dokonce i pro orální. Proč? Orální sex s sebou nese riziko chlamydií, kapavky, syfilis a HPV. Takže pokud máme orální sex, budeme používat kondomy nebo zubní přehrady, a pokud máme styk, vůle být součástí kondomu.

Nechte se pravidelně testovat pro mě i pro vás

Budu o svém testu upřímný a upřímný, ale musíte ke mně být upřímný i o všech nemocech a stavech. Pokud máte nějaké vředy nebo bradavice v nebo kolem genitálií nebo konečníku, zastavte se a nechte se otestovat. Neudržujte s nikým sexuální kontakt, dokud nebudete v čistotě.

Bezpečný sex může být zábava a jako bonus se oba budeme cítit dobře, když víme, že jsme měli bezpečnější sex. Samozřejmě, že po sexu bude následovat úklid, včetně nás samých a jakýchkoli povrchů, se kterými jsme přišli do styku.

Možná nahlédneme do tohoto praktického průvodce odstraňováním skvrn. Na odstranění skvrn na bázi bílkovin jsou podle všeho nejlepší enzymatické čističe.


Janine Annett je spisovatelka žijící v New Yorku, která se zaměřuje na psaní obrázkových knih, humorných kousků a osobních esejů. Píše o tématech od rodičovství po politiku, od vážných po hloupá.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY