Jak se můžete připojit k nejdelšímu dni pro Alzheimerovu chorobu

Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu je fundraisingová akce pořádaná Alzheimerovou asociací, která se koná o letním slunovratu – nebo nejdelším dni v roce.

Getty Images/Maskot

Alzheimerova choroba je progresivní forma demence, která může vést ke ztrátě paměti, změnám nálady, dezorientaci a dalším.

Ačkoli v současné době neexistuje žádný lék, existují akce, které mohou lidé udělat, aby pomohli financovat, budovat povědomí a podporovat výzkumné úsilí. Nejdelší den pro Alzheimera může být snadnou příležitostí, jak se zapojit.

Přečtěte si více o Alzheimerově chorobě.

Jaký je nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu?

Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu je fundraisingová akce pořádaná Alzheimerovou asociací. Je to globální výzva k akci, abychom se připojili k ukončení Alzheimerovy choroby.

Odehrává se o letním slunovratu 21. června — neboli nejdelší den v roce. Toto je symbolické gesto určené k odstranění temnoty Alzheimerovy choroby v nejjasnější den v roce.

Lidé z celého světa se mohou zapojit tím, že se zaregistrují k jakékoli aktivitě, kterou si vyberou, a promění ji ve sbírku peněz. Můžete to udělat v rámci své komunity, s rodinou a přáteli nebo jen tak sami.

Přihlaste se k účasti zde.

Jaké aktivity můžete dělat během Nejdelšího dne pro Alzheimerovu chorobu?

Během Nejdelšího dne Alzheimerovy choroby můžete v podstatě dělat jakoukoli aktivitu, kterou chcete! Někteří se rozhodnou cvičit, jiní hrát hru nebo sport a někteří strávit den oblíbeným koníčkem.

Pokud si nejste jisti, jakou aktivitu zvolit, můžete se podívat na stránky Alzheimerovy asociace, kde se můžete inspirovat minulými účastníky.

Pokud se místo toho rozhodnete pro sbírku, můžete peníze buď vybrat, aniž byste dělali nějakou aktivitu, nebo spojit sbírku na Nejdelší den s oslavným dnem, který se již blíží (například narozeniny).

Jak získat materiály, které potřebujete pro fundraising

Chcete-li se zúčastnit Nejdelšího dne pro Alzheimerovu chorobu, musíte se zaregistrovat online. Nastavíte si tam cíl fundraisingu, určíte název týmu a zadáte základní kontaktní údaje. Poté se ponoříte do podrobností a popíšete, jaké aktivity budete vy a váš tým dělat, vaše spojení s věcí a jaký den budete svou aktivitu hostit nebo vykonávat.

Po odsouhlasení podmínek je vše připraveno. Stránka vás poté zavede k založení stránky pro získávání finančních prostředků, kterou můžete sdílet se svou komunitou.

Pokud jde o získání zásob na akci, záleží na tom, co se rozhodnete udělat. Pokud například pořádáte akvarelový večer, budete muset dodat barvy, papír a štětce. Pokud se rozhodnete vyrazit na túru, budete potřebovat pouze boty, fotoaparát a láhev s vodou.

Jak peníze pomáhají?

Každý dolar vybraný během The Longest Day jde zpět do Alzheimerovy asociace. Tyto peníze jim pomáhají poskytovat péči a podporu těm, kteří čelí Alzheimerově chorobě, ženou výzkum směrem k léčbě, prevenci a vyléčení a pomáhají jim hájit potřeby a práva lidí postižených Alzheimerovou chorobou.

Jak se přihlásit jako dobrovolník na Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu

Alzheimerova asociace vždy hledá dobrovolníky, kteří by pomohli najít účastníky, trénovali fundraising a plánování akcí a šířili informace.

Pokud máte zájem o dobrovolnictví, podívejte se na stránky Alzheimerovy asociace.

Někteří zaměstnavatelé vyrovnávají finanční prostředky na Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu

Některé společnosti a zaměstnavatelé mohou být ochotni dorovnat peníze, které vyberete na Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu.Pomocí tohoto nástroje můžete zjistit, zda je váš zaměstnavatel uveden jako skupina, která bude odpovídat finančním prostředkům.

Pokud se váš zaměstnavatel neobjeví v seznamu, promluvte si se svým manažerem, šéfem, týmem lidských zdrojů nebo vývojovým týmem a zjistěte, zda by o to mohli mít zájem.

Kde najít více informací o Nejdelším dni pro Alzheimerovu chorobu?

Chcete-li najít všechny informace, které potřebujete o Nejdelším dni pro Alzheimerovu chorobu, podívejte se na web Alzheimerovy asociace.

Často kladené otázky

Kdy se mohu přihlásit k účasti na Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu?

Kdykoli. Máte-li zájem zúčastnit se 21. června tohoto roku, zaregistrujte se brzy, abyste získali náskok ve svém fundraisingovém cíli.

Existuje lék na Alzheimerovu chorobu?

Ne, v současné době neexistuje žádný lék na Alzheimerovu chorobu, ale existují léky, které lidé mohou užívat, a další způsoby, jak zvládnout jejich příznaky.

Jak dostanete Alzheimera?

Odborníci zatím neurčili příčinu, ale některé rizikové faktory mohou zahrnovat: věk, rodinnou anamnézu a genetiku.

Odnést

Nejdelší den pro Alzheimerovu chorobu je každoroční sbírkový den pro Alzheimerovu asociaci, který se koná 21. června – letní slunovrat a nejdelší den v roce.

Je navržen tak, aby vyčistil temnotu Alzheimerovy choroby jednotlivci, kteří se účastní nejrůznějších aktivit v nejjasnější den v roce.

Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak se zapojit, přejděte na web Alzheimerovy asociace.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY