Nejlepší hydratační krémy na obličej na trhu

Doporučené hydratační krémy na obličej

Hydratační látky působí jako ochranná bariéra pro vaši pokožku, udržují ji hydratovanou a zdravou. Většina odborníků doporučuje používat jeden denně. Klinika Mayo doporučuje používat „hydratační krém, který se hodí k vašemu typu pleti a díky kterému bude vaše pleť vypadat a cítit se jemně“.

Abychom vám pomohli rozhodnout, který hydratační krém je pro vás ten pravý, Healthline testovala některé dostupné v lékárnách a supermarketech.

Pro citlivou pokožku

Healthline doporučuje: Eucerin Denní ochrana SPF 30 Hydratační pleťové mléko

Proč se nám líbí: Testující muži a ženy uvítali toto hedvábně jemné mléko bez vůně, které také obsahuje oxid zinečnatý a oxid titaničitý pro ochranu před sluncem. Dostatečně lehký pro citlivou pokožku a dostatečně silný, aby blokoval sluneční paprsky, jeho krémová textura se dobře mísí pro dlouhotrvající krytí.

Kde to koupit: drogerie, 9,99 $

Nejlepší lehký hydratační krém

Healthline doporučuje: Alba Botanica hydratační krém s aloe a zeleným čajem bez oleje

Proč se nám líbí: Tato lehká receptura bez oleje obsahuje certifikované organické ingredience, jako je aloe vera, zelený čaj a zvlhčující látky (které přitahují vlhkost), a je dostatečně jemná pro typy pleti, které nezvládají hustší hydratační krémy. Jakmile to natřete, nemůžete říct, že tam je.

Kde to koupit: drogerie a vybrané trhy, 17,95 $

Pro suchou pokožku

Healthline doporučuje: Neutrogena Intensified Day Moisture SPF 15

Proč se nám líbí: Ultra suchá pokožka absorbuje tento hydratační krém, který také hydratuje a nabízí sluneční ochranu pomocí oxidu titaničitého. Toto složení udrží vaši tvář hladkou po celý den.

Kde to koupit: drogerie, 11,99 $

Pro smíšenou/mastnou pleť

Healthline doporučuje: Ano Tomatoes Daily Balancing Moisturizer

Proč se nám líbí: Toto sladce vonící složení, plné organických rajčat, červeného čaje a vodního melounu, se vsákne do vaší pokožky a získá lehký, orosený povrch. Toto složení bohaté na antioxidanty vyrovnává pokožku náchylnou k mastnotě a odhaluje zářivý lesk.

Kde to koupit: drogerie, 14,99 $

Pro zralou pleť

Healthline doporučuje: Olay Regenerist UV Defense regenerační pleťové mléko s SPF 50

Proč se nám líbí: Silný a výkonný, tento hustý, ale hedvábný krém také nabízí intenzivní ochranu proti slunečnímu záření. Složení hydratuje pomocí směsi protizánětlivých a antiagingových složek, které zklidňují a tonizují pokožku. Chrání také pomocí širokospektrálního SPF 50, který blokuje UV záření.

Kde to koupit: drogerie, 27,99 $

Pro ženy

Healthline doporučuje: Burt’s Bees Radiance Day Lotion SPF 15

Proč se nám líbí: Toto tenké složení, vytvořené z mateří kašičky pro obnovu a omlazení, je hladké a hedvábné. Lehké mléko poskytuje skvělý základ před nanesením make-upu a oxid titaničitý a oxid zinečnatý poskytují UVA/UVB ochranu. Krytí SPF je skvělé pro každodenní ochranu.

Kde to koupit: drogerie, 17,99 $

Pro muže

Healthline doporučuje: Neutrogena Men Sensitive Skin Moisture SPF 30 bez oleje

Proč se nám líbí: Skvělé pro dny na pláži. I když není voděodolný, tento lehký hydratační krém s SPF uzamyká vlhkost a blokuje UV paprsky, abyste vypadali mladistvě. Je lehký a nedráždí citlivou pokožku.

Kde to koupit: drogerie, 5,99 $

Pro každého

Healthline doporučuje: Cetaphil denní hydratační krém na obličej s SPF 15

Proč se nám líbí: Skvělý všestranný denní hydratační přípravek, toto složení dva v jednom má mírnou vůni opalovacího krému, ale lehké složení je jemné a osvěžující. Pro delší dny na slunci možná budete chtít znovu použít pro dokonalé krytí.

Kde to koupit: drogerie, 13,99 $

Získejte více informací

Dobrý režim péče o pleť zahrnuje každodenní hydrataci a ochranu proti slunci v boji proti volným radikálům a UV záření ze slunce. Je důležité znát svůj typ pleti, abyste se ujistili, že používáte to nejlepší složení pro svůj obličej. Chcete-li se dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce výběrem zdravého hydratačního krému na obličej.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY