Pít pivo? Zde jsou počty kalorií, sacharidů a bílkovin v 10 nejoblíbenějších amerických pivech

Přehled

V zemi svobodných a domovu statečných nemáme žádného nejvyššího vládce. Místo toho máme prezidenta, který slouží jako náš vůdce – ale role prezidenta rozhodně není role krále.

Pravděpodobně nejblíže ke králi, kterého mají Američané, je pivo (které, mimochodem, náš současný prezident je známý tím, že si ho rád vychutnává a dokonce si ho sám vyrábí). Mnozí z nás budou slepě následovat pivo do jakékoli bitvy a bez váhání podpoří rozhodnutí, která za nás činí. Už jste se někdy po noci probudili s kocovinou, která vám trhala hlavu? Pokud ano, možná jste krále Beera následovali trochu slepěji než ostatní. Billy Currington to vystihl, když zpíval: “Bůh je skvělý, pivo je dobré a lidé jsou blázni.”

Pokud byste se podívali na seznam nejoblíbenějších piv podle států, všimli byste si, že našich 50 Spojených států amerických ohýbá kolena k široké škále majestátních suverénních piv. Každý stát má své vlastní domácí, řemeslné nebo dovážené pivo dle výběru a vy se můžete dozvědět něco o populaci státu tím, že uvidíte, které pivo podle něj kraluje.

Jako národ však Spojené státy upřednostňují poměrně standardní výběr domácích a dovážených piv – na našem seznamu 10 nejprodávanějších piv v Americe nejsou žádná řemeslná piva. Zatímco pivní snob v nás je zarmoucen skutečností, že žádný z našich 50 nejlepších řemeslných pivovarů v Americe 2016 neprodukuje celostátní bestsellery, chápeme, že je třeba říci něco o obrovské pitelnosti a dostupnosti piv, které si naši krajané vybírají nejčastěji. . Namísto ruských imperiálních stoutů starých v sudech whisky a živých ovocných ječmenných vín, zjistíte, že Američané kupují spolehlivé, časem prověřené chladničky do lednic, jako jsou Coors Light a Corona, a také oblíbené františky jako Bud Light a Natural. Světlo.

Když se podíváte na 10 nejprodávanějších piv v Americe ze zdravotního hlediska (ano, ve zdravé výživě má ​​pivo své místo), je důležité si uvědomit, že každé pivo je relativně lehké a jednoduché. Složitější odrůdy bývají těžší a kaloričtější (jestliže jsou lehčí piva králem, tmavší nálevy jsou poradní radou královské šalvěje). Pokročili jsme a shromáždili několik čísel, abychom vám ukázali celkový počet kalorií, sacharidů a bílkovin pro standardní porce 12 uncí (standardní velikosti porcí chlastu jsou diskutovány v celosvětovém měřítku) nejoblíbenějších nápojů v Spojené státy.

Bud Light

Zachytili jste nedávnou přeměnu Bud Lighta? Zatímco obal prošel faceliftem, obsah samotného piva zůstal stejný. Každá plechovka nebo láhev má 110 kalorií, 6,6 gramů sacharidů a 0,9 gramů bílkovin. I když možná plánujete tento víkend hodit Fida do auta na cestu do obchodu s alkoholem, buďte varováni: Jízda s Bud Light a vašeho psa může být nebezpečná.

Budweiser

Budweiser, nový partner Davida Changa, je nepopiratelně populární. Odhadli jsme, že ze všech rozdrcených plechovek od piva, které jsme kdy viděli podél dálnice, se Bud heavy objevil nejvíce. Ve srovnání s Bud Light je Budweiser v každé kategorii těžší. Má 145 kalorií, 10,6 gramů sacharidů a 1,3 gramů bílkovin. Pokud jste zvědaví na ABV, Budweiser’s je pět procent, zatímco Bud Light’s je 4,2 procenta.

Busch

Kromě Budweiser a Bud Light má Anheuser-Busch několik dalších piv na seznamu 10 nejprodávanějších piv v Americe. První z nich, které vyzdvihneme, je Busch, oblíbené pivo pro outdooristy. Proč muži preferují Bushe? Vyrábějí nejen maskovací plechovky v lovecké oranžové, ale také plechovky s obrázky ryb, jako je tloušť a bílý crappie ve stylu Audubon Society. 12-uncová plechovka Busch má 114 kalorií, 6,9 gramů sacharidů a 0,8 gramů bílkovin. Pokud hledáte pivo s nízkým obsahem kalorií, které byste si mohli dát při shánění potravy v divočině, Busch může být pro vás.

Buschovo světlo

Pokud je 114 kalorií příliš mnoho, zvažte možnost vyzkoušet Busch Light. Bush Light má 95 kalorií, 3,2 gramu sacharidů a 0,7 gramu bílkovin na 12 uncovou plechovku. Kupodivu je Busch Light chlastejší než běžný Busch – Busch Light má ABV 4,5 procenta, zatímco Bush 4,3 procenta. S plechovkami s rybím uměním a docela opilým, ale pitelným světlým pivem chce část z nás říci, že Anheuser-Busch je na cestě ke světové pivní nadvládě.

Coors Light

Coors Light, jedna ze dvou pivovarů MillerCoors na tomto seznamu, je oblíbená mezi tatínky pijícími pivo, kteří nechtějí, aby jejich pivo chutnalo jako pivo. I když má evokovat příchuť Skalistých hor, toto pivo chutná spíše jako voda a nedávný soudní spor zpochybnil skutečný zdroj Coors. V testu chuti lehkého piva měli zaměstnanci The Daily Meal pocit, že Coors Light chutná zpoceně nebo koňsky. Bez ohledu na to, každá elegantní stříbrná kulka obsahuje 102 kalorií složených z 5 gramů sacharidů a méně než 1 gramu bílkovin.

Corona Extra

Corona Extra, jeden z importů, které Američané nejraději pijí, je nepopiratelně pitelné pivo. Pokud se dokážete vyhnout lahvím s úlomky skla, 12-uncová dávka Corona Extra nenadělá příliš mnoho nevratné škody na vašem zdraví. Se 14 gramy sacharidů, malým až žádným obsahem bílkovin a 148 kaloriemi je však Corona Extra druhým nejtěžším nápojem na tomto seznamu.

Heineken

Nejtěžší pivo, jen o jednu kalorii, je dalším importem. Všichni máme přítele, který pije výhradně Heineken. Zdá se, že neexistuje žádný konkrétní rým nebo důvod, proč má každá posádka svého vlastního nadšence Heineken, ale studie z roku 2012 v National Journal zjistila, že republikáni pijí Sam Adams a demokraté pijí Heineken. Při použití nutričních hodnot poskytnutých webem Heineken na 100 mililitrů a rychlé matematiky má 12-uncová láhev asi 149 kalorií, 11 gramů sacharidů a nula gramů bílkovin.

Michelob Ultra

Stejně jako u Coors Light se tatínkové hrnou do Michelob Ultra. Michelob Ultra, který je popsán jako „dobrá bez chuti“ a „bez aroma“ v testu chuti lehkého piva The Daily Meal, je spíše jako těžká voda než lehké pivo. Každá plechovka má ABV 4,2 procenta, 95 kalorií, 2,6 gramů sacharidů a 0,6 gramů bílkovin, což dává tomuto pivu trojnásobnou kravatu s Busch Light a další níže na seznamu pro nejnižší kalorický nápoj na našem seznamu. . Pokud je součástí vašeho plánu zbavit se těla vašeho táty vyhýbání se všem sacharidům, dokonce i těm nejzdravějším, budete rádi, když uslyšíte, že Mich Ultra obsahuje nejméně gramů sacharidů z 10 nejprodávanějších amerických piv.

Miller Lite

Druhé pivo MillerCoors na seznamu, Miller Lite, je široce oblíbené v barech, na dvorcích a garážích po celé Americe. Toto pivo, často podporované profesionálními sportovci, má ABV 4,17 procenta, 96 kalorií, 3,2 gramů sacharidů a méně než 1 gram bílkovin na 12-uncovou plechovku, láhev nebo nalít. Pokud máte v plánu v brzké době vyrazit na jednu z 25 nejlepších škol pro Tailgating, zapadnete přesně tak, že budete nosit 30 stojan s lehčím protějškem Champagne of Beers.

Přirozené světlo

Pokud přežijete zadní dveře a skončíte na bratrské párty (možná to bude jedna z 11 Wildest Frat Party), raději věřte, že budete čelit skutečnému moři přirozeného světla. Další specialita Anheuser-Busch, Natty Light, má 95 kalorií, 3,2 gramu sacharidů a 0,7 gramu bílkovin na každých 12 uncí, což je téměř identické s Busch Light. Tato dvě oblíbená piva se liší tím, že Natural Light má nižší ABV 4,2 procenta. Jasně, jedna nebo dvě Nattie se šťastně vejdou do zdravého jídelníčku, ale když jich dáte 10 za hodinu, zvýší se pravděpodobnost výpadku.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY