Recenze lékařské výstrahy 2023: Klady a zápory, funkce a další

lékařský výstražný systém

Medical Alert je společnost, která prodává a servisuje vlastní řadu produktů nouzového lékařského varování, jako jsou domácí a mobilní systémy.

Značka oslovuje zákazníky, kteří hledají cenově dostupnou možnost, jak zůstat v bezpečí svých domovů, a je oblíbená mezi lidmi staršími 65 let. O tento typ produktu mohou mít zájem i lidé se sníženou pohyblivostí v důsledku zdravotního stavu.

Předem jsme se podívali na to, co Medical Alert nabízí, pro koho jsou produkty nejlepší, stejně jako na klady, zápory a výjimečné funkce.

Co je lékařská výstraha?

Medical Alert vyrábí a poskytuje servis pro lékařské výstražné systémy.

Systémy mají tlačítko, které můžete nosit na těle jako náhrdelník nebo náramek. Tlačítko je na přívěsku a funguje jako obousměrný komunikační systém.

Myšlenka je taková, že ji lze v případě nouze stisknout. Pokud upadnete a máte potíže se vstáváním nebo se nemůžete dostat k telefonu, tlačítko vás může spojit s nouzovou lékařskou pomocí.

Tlačítko může také kontaktovat důvěryhodného přítele nebo blízkého.

Produkty Medical Alert vyrábí společnost ConnectAmerica se sídlem v Pensylvánii, která je na trhu již několik desetiletí. ConnectAmerica také vlastní LifeAlert.

Medical Alert nabízí dvě produktové řady: domácí systém a mobilní systém. Domácí systém je levnější variantou a lze jej připojit přes pevnou linku nebo mobilní připojení, zatímco mobilní systém spoléhá pouze na mobilní připojení.

K dispozici je také náhrdelník s detekcí pádu, který je nabízen ke každému nákupu Medical Alert.

Výhody a nevýhody na první pohled

Klady

 • v případě nouze vás systém spojí s týmem reakce se sídlem v USA
 • zástupci mluví jinými jazyky než anglicky
 • není nutná dlouhodobá smlouva
 • nabízené dostupné měsíční splátkové plány
 • skvělá volba pro starší dospělé nebo lidi s omezenou pohyblivostí, kteří žijí sami

Nevýhody

 • Náhrdelník s detekcí pádu stojí dalších 10 $ měsíčně
 • stojí více, pokud platíte měsíčně místo ročně
 • jednorázový programový poplatek pro mobilní systém (79 USD)
 • někteří zákazníci měli potíže se zrušením svých účtů

Jak jsme zkoumali Medical Alert

Při zkoumání produktů Medical Alert jsme se snažili odpovědět na následující otázky:

 • Poskytují produkty Medical Alert služby, na které si nárokují?
 • Jsou zákazníci spokojeni se svými zkušenostmi s Medical Alert?

Stejně jako všechny recenze a shrnutí Healthline, i tento článek zahrnoval náš proces prověřování značky a zapojil se do našeho lékařského kontrolního týmu, aby vyhodnotil tvrzení o produktech, pověst značky a lékařskou přesnost toho, co tato společnost inzeruje.

Pročetli jsme si desítky recenzí na nezávislých spotřebitelských webech, včetně Trustpilot a Better Business Bureau (BBB). Zohlednili jsme také to, co Medical Alert nabízí ve srovnání s konkurencí v prostoru lékařského výstražného systému, a také to, zda nabízí dobrou hodnotu zboží a služeb za cenu.

Produkty a služby Medical Alert

Domácí systém

 • Cena: 19,95 $ měsíčně za roční plán
 • Klíčové vlastnosti: nositelný náhrdelník nebo přívěsek; možnost výběru pevné linky nebo mobilního připojení, volitelné upozornění na pád

Zdravotní výstražný domácí systém je určen k použití, kdykoli jste ve svém domě. Lze jej nastavit pomocí pevné linky nebo mobilního připojení. Dodává se s vaším výběrem nositelného vodotěsného přívěsku nebo náramku.

Budete-li kdykoli potřebovat pomoc, můžete stisknutím tlačítka na zařízení zahájit obousměrnou komunikaci se specialistou. Pokud nejste schopni odpovědět specialistovi, okamžitě pošle lékařskou pomoc k vám domů.

Systém poskytuje dosah 800 stop od snadno nastavitelné základny. Systém má 30hodinovou životnost baterie, pokud dojde k výpadku napájení nebo pokud dojde k jeho odpojení.

Domácí systém vás dále spojí s vašimi blízkými prostřednictvím aplikace. Aplikace zahrnuje GPS sledování osoby používající systém, pinguje blízké, pokud jsou zahájeny záchranné služby, a sleduje životnost baterie vašeho zařízení Medical Alert.

Klady

 • měsíční platba je cenově dostupná ve srovnání s jinými lékařskými výstražnými systémy
 • přívěsky a náramky jsou voděodolné, takže je můžete používat i ve sprše
 • živý operátor je k dispozici 24/7, 365 dní v roce

Nevýhody

 • upozornění na pád stojí navíc
ZAČÍNÁME S Medical Alert

Mobilní systém

 • Cena: 39,95 $ měsíčně za roční plán po poplatku za programování 49 $
 • Klíčové vlastnosti: základna/nabíjecí stanice zůstane u vás doma, zatímco si s sebou vezmete nositelné nouzové tlačítko na cesty; volitelnou ochranu proti pádu lze zakoupit jako doplněk

Tento systém nabízí všechny stejné funkce jako domácí systém, ale je navržen pro použití na cestách. Zařízení umožňuje přivolat pomoc a mluvit přímo do vodotěsného přívěsku nebo náramku a má vestavěné sledování GPS. Pokud stisknete tlačítko a volající s vámi nemůže navázat kontakt, automaticky vám vyšle tísňovou pomoc.

Mobilní systém lze také použít ve spojení s aplikací a náhrdelníkem pro detekci pádu.

Klady

 • žádná dlouhodobá smlouva, když se zaregistrujete
 • mobilní připojení vám umožní vzít si jej na cesty — nemusíte se obávat vzdálenosti od nabíjecí stanice
 • živý operátor k dispozici 24/7, 365 dní v roce

Nevýhody

 • upozornění na podzim stojí 10 dolarů měsíčně navíc
 • Poplatek za program 49 USD
ZAČÍNÁME S Medical Alert

Příslušenství a doplňky Medical Alert

 • Detekce pádu (10 USD měsíčně): Náhrdelník Fall Detection je volitelný doplněk, který lze použít s oběma systémy. Má senzory, které dokážou detekovat jakoukoli náhlou sílu nebo změnu tlaku, a automaticky se spojí se specialisty odezvy, aby se ujistili, že jste v pořádku. Podle značky obsahuje náhrdelník také algoritmus, který pomáhá rozlišit mezi pádem a falešným poplachem.
 • Zamykací skříňka: Tento uzamykací box odolný proti povětrnostním vlivům je k dispozici pouze pro zakoupení s domácími nebo mobilními systémy. Na stránkách není uvedeno, kolik to stojí a nabízí to pouze jako doplněk.

Srovnávací tabulka produktů Medical Alert

Jméno výrobku Cena K čemu je to nejlepší Úvahy Zvýraznění
Domácí systém 19,95 $ měsíčně stárnutí na místě – nelze použít na cestách, ale může být dobrou volbou pro lidi, kteří nemohou opustit dům – záložní baterie vydrží 30 hodin
– nouzové tlačítko je vodotěsné
– Tým nepřetržité reakce se sídlem v USA s více jazykovými možnostmi
Mobilní systém 39,95 $ měsíčně aktivní životní styl – drahé
– přidružená aplikace nemusí být pro některé snadno použitelná
– vestavěná GPS
– atraktivní, diskrétní, nositelné zařízení

Kdo by měl používat Medical Alert?

Medical Alert je nejlepší pro lidi, kteří by chtěli stárnout na místě nebo pokračovat v samostatném životě, když stárnou. Jednotlivci, kteří jsou vystaveni vysokému riziku pádu kvůli zdravotnímu stavu, mohou mít také prospěch z tohoto systému ve svém domě.

Lidé, kteří se zajímají o blaho svých blízkých, mohou také získat klid od tohoto systému.

Mějte však na paměti, že existuje mnoho dalších typů lékařských výstražných systémů, z nichž některé mají odlišné cenové struktury, technologie a další funkce. Medical Alert nabízí relativně základní funkce, a proto má systém nižší cenu.

Medical Alert vs. konkurenti

Pro koho je to nejlepší Ceny Snadnost použití
Lékařské upozornění starší dospělí se základními potřebami lékařského výstražného systému 19,95 – 39,95 $ měsíčně s ročním platebním plánem velmi snadné, s výjimkou aplikace, která nemusí být pro každého
Bay Alarm Medical starší dospělí hledající cenově dostupné produkty, které nabízejí širokou škálu bezpečnostních možností a balíčků 24,95 – 49,95 $ měsíčně velmi snadné
Péče o aloe zdraví technologicky zdatní starší dospělí, kteří hledají komplexní systém sledování zdraví 29,99 $ – 49,99 $ měsíčně plus jednorázové náklady na hardware v rozmezí 149,99 – 349,99 $ potřeba nějaké technické dovednosti
One Call Alert lidé hledající širokou škálu jednotlivých produktů 31,95 – 39,95 $ měsíčně snadný

Pověst společnosti

Medical Alert má velmi špatnou pověst, protože vrácení peněz trvá dlouho nebo je nevydává.

I když mají hodnocení A+ na BBB, nejsou akreditovány BBB a zákazníci jim dávají 1,11 z 5 hvězdiček. Komentáře zahrnují stížnosti na vrácení peněz a pokračující měsíční platby po zrušení.

Na Trustpilotu není mnoho recenzí, ale Medical Alert má momentálně hodnocení 2,8 z 5 hvězdiček.

Jak začít s Medical Alert

Pokud chcete vyzkoušet Medical Alert, můžete začít s bezplatnou zkušební verzí. Budete požádáni, abyste odpověděli na některé otázky prostřednictvím jejich webových stránek nebo po telefonu, aby vám mohli doporučit produkt, který nejlépe vyhovuje vašemu životnímu stylu.

Aby vám bylo zařízení doručeno, budete muset zadat své údaje a způsob platby. Poplatek vám bude účtován až po uplynutí 30denního zkušebního období.

VYZKOUŠEJTE lékařské upozornění

Často kladené otázky

Je Medical Alert legitimní společností?

Medical Alert je ve vlastnictví ConnectAmerica, legitimní firmy, která funguje již 45 let. Specializují se na osobní lékařské komunikační produkty pro domácí spotřebitelské použití. Společnost Medical Alert je známá tím, že poskytuje služby, které inzeruje, včetně rychlého kontaktování záchranářů, když je nutná péče.

Kdo je nejlepší lékařská pohotovostní společnost?

Neexistuje žádná nejlepší univerzální lékařská pohotovostní společnost. Nejlepší volba pro vás nebo vaše blízké závisí na vašich potřebách a preferencích.

Pokud hledáte základní lékařskou pohotovostní službu, která rychle pošle pomoc v případě nouze, Medical Alert ji poskytuje za poměrně nízkou cenu. Pokud hledáte další funkce nebo ochranu proti pádu, která je součástí dodávky, možná se budete chtít poohlédnout po jiných společnostech.

Vztahuje se Medical Alert na Medicare?

Lékařské výstražné systémy, jako jsou ty, které vyrábí Medical Alert, nejsou kryty původním Medicare. Některé plány Medicare Advantage mohou pomoci s některými nebo všemi náklady na tento typ zařízení.

Značka Medical Alert je společnost zabývající se zdravotnickým výstražným systémem se dvěma produktovými řadami, které v případě potřeby spojují uživatele s pohotovostními službami a blízkými. Tyto produkty také zahrnují aplikaci, která může pečovatelům a rodinným příslušníkům udržovat spojení s vaší péčí. Nabízejí tyto funkce za jednu z nižších cenových hladin dostupných v prostoru lékařského výstražného systému.

Při výběru správného lékařského výstražného systému nezapomeňte zvážit svůj rozpočet a zdravotní potřeby. Produkty společnosti Medical Alert jsou vhodné pro některé lidi, ale ne pro každého. Pokud byste chtěli začít s Medical Alert, proberte tuto volbu se svými blízkými a se svým zdravotníkem.


Kathryn Watson je spisovatelka na volné noze, která se zabývá vším od spánkové hygieny po morální filozofii. Mezi její poslední řady patří Healthline, Christianity Today, LitHub a Curbed. Žije v New Yorku se svým manželem a dvěma dětmi a její webová stránka je kathrynswatson.com.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY