Tisková zpráva: Healthline spolupracuje s nadací COPD a zahajuje projekt Inspirativní příběhy

„Nejste vaše CHOPN“ nabízí povzbuzení a podporu lidem žijícím s CHOPN

San Francisco – 18. února 2014 – Healthline dnes oznámila zahájení projektu inspirativních příběhů „You Are Not Your COPD“ ve spolupráci s COPD Foundation, který má poskytovat podporu a povzbuzení lidem žijícím s CHOPN. Projekt vybízí jednotlivce žijící s CHOPN, aby nahráli svou fotografii spolu se zprávou, která dá světu vědět, že nejsou definováni svou nemocí. Příběhy budou zveřejněny na Healthline.com a budou sdíleny na facebookové stránce Healthline Living with COPD.

Healthline daruje 10 USD nadaci COPD za každý příspěvek s cílem darovat celkem 5 000 USD. Lidé jsou vyzýváni, aby procházeli a sdíleli zaslané fotografie – redakční tým Healthline vybere vítěze z pěti nejvíce sdílených příspěvků, který vyhraje dárkovou kartu American Express v hodnotě 75 USD.

„Lidé žijící s CHOPN potřebují pochopení a podporu,“ řekl John W. Walsh, prezident a spoluzakladatel nadace COPD. „Projekt Healthline povzbuzuje celou komunitu CHOPN, aby se zapojila, od nově diagnostikovaných až po pacienty, kteří s CHOPN žijí léta. Věříme, že bude inspirativní, informativní a poutavý.“

CHOPN, stav, který zahrnuje chronickou bronchitidu a emfyzém, je třetí hlavní příčinou úmrtí v USA Více než 24 milionů Američanů má CHOPN a vědci se domnívají, že polovina z těchto lidí – 12 milionů – zůstává nediagnostikována.

„Tolik lidí žijících s CHOPN se obává a není si jisto budoucností,“ řekla Tracy Rosecrans, viceprezidentka marketingu Healthline Media Group. „Tato iniciativa jim má poskytnout určitou naději a silný smysl pro komunitu. Jednotlivci se mohou naučit nenechat se definovat svým stavem a žít život naplno tím, že si přečtou tyto inspirativní příběhy napsané ostatními žijícími s CHOPN.“

Nejste svou CHOPN. Vyfoťte se, jak držíte kartu, a napište pár vět o tom, proč vás CHOPN nedefinuje.

„Řekni nám, kdo jsi a co rád děláš,“ radí Rosecrans. „Jsi matka? Umělec? Popište, čeho jste byli schopni dosáhnout při životě s CHOPN.“ Chcete-li odeslat svůj příspěvek, zobrazit záznamy od ostatních pacientů s CHOPN a dozvědět se více, navštivte: http://www.healthline.com/health/copd/inspirational-stories

O Healthline

Healthline se sídlem v San Francisku je předním poskytovatelem inteligentních zdravotnických informačních a technologických řešení, která umožňují poskytovatelům i běžným lidem činit sebevědomější a informovanější rozhodnutí o zdravotní péči. Proprietární platforma sémantické zdravotní taxonomie společnosti pohání sadu marketingových, zdravotních vyhledávání, dolování dat a řešení obsahu pro globální podniky a inzerenty. Healthline je společnost Deloitte Technology Fast 500 za poslední čtyři roky. Pro více informací o společnosti navštivte: corp.healthline.com.

O nadaci COPD

Posláním nadace COPD Foundation (http://www.copdfoundation.org), která slaví své 10. výročí a desetiletí pokroku, je prevence a léčba chronické obstrukční plicní nemoci a zlepšení života všech lidí postižených CHOPN. Informační linka CHOPN, 866-316-COPD (2673), je bezplatné číslo pro informace a doporučení týkající se CHOPN, které nabízí volajícím přístup k pacientům typu peer-to-peer a spolupracovníkům pečovatelů.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY