Výživová fakta pro jídla v restauraci Buffalo Wild Wings

Buffalo Wild Wings je oblíbeným místem pro ty, kteří rádi sledují sportovní hry se svými přáteli. Ale držet se svého zdravého jídelníčku nebo plánu na hubnutí může být náročné, když budete jíst venku, zvláště s tolika lákavými možnostmi.

Je těžké vědět, které jsou v pořádku a od kterých se držet dál. Podíváme se na Buffalo Wild Wings a uvidíme, jaké možnosti menu jsou zdravé a které by bylo lepší přeskočit.

Historie Buffalo Wild Wings

První restaurace Buffalo Wild Wings (nebo B-Dubs, jak tomu rádi říkají) byla otevřena v roce 1982 v Ohiu. Začali to Jim Disbrow a Scott Lowery. Chtěli místo s křídly ve stylu Buffala, jako jsou ta, která se podávala v Buffalu v New Yorku, kde žili.

První místo bylo blízko Ohio State University a rychle se stalo oblíbeným mezi vysokoškolskými dětmi. Stalo se to místo, kam jít za křídly, pivem a sportem. Pokračovali v otevírání dalších restaurací poblíž jiných vysokoškolských areálů. V roce 1996 měli nového generálního ředitele, který chtěl oslovit širší okruh lidí. Společnost pokračovala v expanzi a nakonec se v roce 2003 stala veřejně obchodovanou.

Nyní mají pobočky ve všech státech Spojených států, na Středním východě, v Kanadě a Portoriku.

Můžete jíst v Buffalo Wild Wings, pokud se snažíte zhubnout?

Když se snažíte zhubnout a být společenský, může to být obtížné, protože většina společenských situací zahrnuje jídlo nebo setkání v restauracích. Takže pokud se vaši přátelé chtějí sejít v Buffalo Wild Wings a sledovat zápas, je v nabídce něco, co můžete sníst a přitom se držet svého plánu na hubnutí? Pravdou je, že můžete najít věci k jídlu, ale budete muset ignorovat pokušení některých potravin. Budete také muset ten den upravit výběr ostatních jídel, abyste zůstali na správné cestě.

Možná budete chtít předem sníst malou zdravou svačinu, která vám pomůže odolat skutečně vysoce kalorickým variantám. Buffalo Wild Wings není známé pro nízkokalorická jídla, ale při správném plánování a úpravách se tam můžete najíst, aniž byste totálně sfoukli svůj jídelníček.

Existují v Buffalo Wild Wings zdravé možnosti?

Jíst zdravě a jíst venku může být ošemetná kombinace. Zatímco Buffalo Wild Wings by nespadalo do kategorie zdravých, existují zdravější možnosti, které si můžete vybrat. Existují také obzvláště nezdravé možnosti, kterým se budete chtít vyhnout.

Stejně jako u mnoha restaurací má většina možností menu velmi vysokou hladinu sodíku. Pokud je to něco, čemu se musíte ze zdravotních důvodů vyhnout, je důležité si před jídlem udělat průzkum. To vám pomůže učinit kvalifikované rozhodnutí a vědět, kolik sodíku konzumujete, takže se můžete odpovídajícím způsobem upravit.

Doporučuje se jíst méně než 2300 mg sodíku denně. Existuje mnoho položek nabídky, které výrazně převyšují množství v této jedné položce. To nezahrnuje přílohy nebo jiná jídla, která můžete ten den jíst.

Mnoho možností menu má vysoký obsah kalorií a sodíku, ale vybrali jsme několik položek, které mají nižší obsah kalorií, tuku a sodíku, abychom vám pomohli udělat zdravější rozhodnutí při stolování v Buffalo Wild Wings.

Zdravější možnosti menu

Položka nabídky Kalorie Tlustý Sodík
Celerové tyčinky 15 0 g 80 mg
4 nahé nabídky obyčejné 200 2 g 1200 mg
Obloha 110 1,5 g 650 mg
Dětská kuřecí křehká jídla, obyčejná 150 1,5 g 900 mg
Zahradní salát s grilovaným kuřecím masem 230 7 g 121 mg

Toto je jen několik výběrů, které by se mohly příležitostně jíst v rámci zdravé výživy. Ani tyto zdravější varianty by se neměly jíst pravidelně.

Jaké jsou nejméně zdravé možnosti?

V jejich nabídce je řada nezdravých možností. Ty, které byly vybrány pro naše nejméně zdravé možnosti, mají nejvyšší obsah kalorií, tuku a sodíku. Toto jsou výběry z menu, kterým byste se měli vyhnout, pokud se snažíte udržovat zdravý životní styl.

Nejméně výživné položky menu

Položka nabídky Kalorie Tlustý Sodík
Buvolí mak a sýr 1370 85 g 4770 mg
Kuřecí Caesar salát 670 42 g 3290 mg
Tradiční křídla, velký, pikantní česnek 1460 86 g 3540 mg
Křídla bez kostí, velká, thajské kari 2040 133 g 7050 mg
Křídla bez kostí, velká, horká 1610 88 g 6960 mg

Toto je jen vzorek tuku, kalorií a sodíku v mnoha položkách menu. Jedná se o položky, které obsahují více než dvojnásobné nebo trojnásobné množství sodíku doporučeného každý den a vysoký počet kalorií a tuku. Vše dohromady dělá z těchto jídel jedny z nejzdravějších na jídelníčku.

Pamatujte, že nutriční informace pro každou z uvedených položek platí pouze pro tuto položku. Nezahrnuje omáčky, přílohy ani dresinky. S ohledem na to můžete vidět, že by to vyžadovalo plánování a úpravy, abyste se mohli držet zdravé stravy nebo plánu na hubnutí. Pokud však nechcete být opomenuti, až vaši přátelé půjdou příště na Buffalo Wild Wings, můžete to zařídit. V jejich nabídce je mnoho pokušení, která mají velké množství kalorií, tuku a sodíku. Pokud jim dokážete odolat a držet se zdravějších možností, můžete se připojit ke svým přátelům a fandit týmu svého oblíbeného sportu.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY