Naše oblíbené zdravé objevy: Organické kosmetické produkty pro pleť se sklonem k akné

Je jen málo žen, které mohou sebevědomě říct, že ano vždy milovali být ve své kůži. Zatímco kosmetický průmysl má spoustu rad a stovky produktů, které slibují nejrůznější druhy, možná se divíte, proč nic skutečně nefunguje.

Dospělá bloggerka o akné Tracy Raftl z The Love Vitamin byla u toho. Dnes je tvůrcem Naturally Clear Skin Academy, která slibuje, že pomůže ženám najít úlevu od akné, kterou vždy chtěly, a žít šťastně až do smrti s čistou a zářivou pletí. Milovnice toho nejlepšího z přírody, Raftl pokrmy o tom, jaké produkty jsou skvělým kosmetickým hackem, a také její oblíbené zdravé objevy pro svůdnou pleť od hlavy až k patě.

Glycerin smíchaný s aloe vera

Vezměte si jakoukoli drogeriovou značku čistého glycerinu a aloe vera pro hydrataci pokožky. Používám Green Leaf Naturals Aloe Vera. Miluji tuto kombinaci, protože aloe a glycerin jsou uklidňujícím týmem zvlhčujících látek – což znamená, že přitahují vodu k vaší pokožce – a díky nim je pokožka dokonale hydratovaná. Moje pleť byla vždy trochu vysušená, dokud jsem neobjevila toto kombo! Jen se ujistěte, že při aplikaci je vaše pokožka vlhká. Poté pokračujte ve své rutině kapkou oleje, aby se vlhkost uzamkla.

Olej ze semen červených malin

V průběhu let jsem na obličej vyzkoušela spoustu různých hydratačních olejů, ale jako jeden z mých oblíbených jsem se rozhodla pro olej ze semen červených malin od Berry Beautiful. Je plný léčivých vlastností a je nekomedogenní, což znamená, že nebude ucpávat vaše póry. Obsahuje hromadu kyseliny linolové, která je ideální pro pleť se sklonem k akné. Je dostatečně lehký pro mastnou pleť a zároveň dostatečně hydratuje pro suchou pleť. Jantarové sklo také chrání olej před slunečními paprsky.

astaxanthin

Astaxanthin je super silný antioxidační doplněk, který může skutečně chránit vaši pokožku před poškozením stárnutím sluncem. Navíc zbavuje vrásek a zdá se, že mi čistí akné. Kdo si na to bude stěžovat? Milujte tento doplněk! Používám BioAstin Hawaiian Astaxanthin, který také podporuje zdraví kloubů, šlach a očí.

DIM doplňky

DIM (aka diindolylmethan) je můj starý pohotovostní doplněk pro mou pleť. I když ne u každého je akné způsobeno stejnou věcí (nezapomeňte, že žádný doplněk nebude fungovat pro každého), tento dělá obzvlášť úžasné věci na mé tvrdohlavé akné na bradě. Nejprve se poraďte se svým lékařem – ne všechny dospělé ženy by měly užívat DIM bez kontroly hladiny hormonů. Ženy s vysokou hladinou testosteronu a nízkou hladinou estrogenu mohou zjistit, že se jejich akné zhoršuje.

Zubní pasta ze zeleného jablka

V konvenční zubní pastě mohou být nějaké pochybné chemikálie, ale miluji tuto přírodní alternativu s příchutí jablka od Green Beaver. Většinou to chutná tak zatraceně dobře! Čistit si zuby je teď jako lahůdka.

Škrobový prášek jako suchý šampon

Moje vlasy se rozhodně přiklánějí k mastné straně, ale opravdu se necítím pohodlně stříkat si všechny ty chemikálie přes hlavu, abych získal výhody suchého šamponu. Místo toho používám kabuki kartáč, kterým si vlasy popráším tapiokový škrob, pak si projeďte prsty vlasy s hlavou vzhůru nohama, abych dostal ven přebytek. Funguje jako kouzlo!


Tracy Raftl je dospělá bloggerka o akné a tvůrce The Love Vitamin. Poté, co roky bojovala s akné a nedokázala najít úspěšné, dlouhodobé řešení, našla Raftl přirozenější, holistický přístup k odstranění akné navždy. Dnes pomáhá ženám, jako je ona, prostřednictvím svého blogu, programů a Natural Skin Academy. Najděte ji Cvrlikání.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY