Začněte národní měsíc výživy s 10 zdravými nálezy

Národní měsíc výživy

Zahrnujeme produkty, o kterých si myslíme, že jsou pro naše čtenáře užitečné. Pokud nakoupíte prostřednictvím odkazů na této stránce, můžeme získat malou provizi Zde je náš postup.

Healthline ukazuje vám pouze značky a produkty, za kterými si stojíme.

Náš tým důkladně zkoumá a vyhodnocuje doporučení, která uvádíme na našich stránkách. Abychom zjistili, že se výrobci produktů zabývali normami bezpečnosti a účinnosti, musíme:

 • Zhodnoťte ingredience a složení: Mají potenciál způsobit škodu?
 • Ověřte si fakta všechna zdravotní tvrzení: Jsou v souladu se současným souborem vědeckých důkazů?
 • Posuďte značku: Funguje bezúhonně a dodržuje osvědčené postupy v oboru?

Provádíme průzkum, abyste našli důvěryhodné produkty pro vaše zdraví a wellness.

Přečtěte si více o našem procesu prověřování.

Rychlý pohled na nejlepší zdravé nálezy na Amazonu

 • Nejlepší fitness tracker: Fitbit Versa 2
 • Nejlepší alternativa alkoholu: Gruvi nealkoholické bublinkové růžové
 • Nejlepší podložka na jógu: Harmony jógová podložka JadeYoga
 • Nejlepší svačina: Kate’s Real Food Organic Granola Bars
 • Nejlepší cvičební lavice: Flybird Weighted Bench FB149
 • Nejlepší doplněk pro domácí cvičení: Bala Bangles
 • Nejlepší dobrota: GoodPop Ice Cream Pops
 • Nejlepší návlek na úlevu od bolesti: HurtSkurt
 • Nejlepší sluchátka: Beats Powerbeats Pro
 • Nejlepší opakovaně použitelná láhev na vodu: Hydro Flask 32-uncová širokoúhlá láhev s víčkem ze slámy

Jak jsme vybrali nejlepší zdravé nálezy na Amazonu

Zde ve Healthline bereme výběr produktů vážně. Náš tým prověřuje všechny položky a značky obsažené v našich článcích, aby se ujistil, že odpovídají našim lékařským a obchodním standardům spolu s naším obecným přístupem k blahobytu. Přečtěte si více o našem procesu prověřování.

Kromě toho zaměstnanci Healthline testovali všechny produkty v tomto souhrnu. Některé položky obdrželi zdarma od značek, zatímco jiné byly zakoupeny a vyzkoušeny pro osobní zájem. Bez ohledu na to jsme zahrnuli pouze zdravé nálezy, za kterými si skutečně stojíme a které si užíváme.

Cenový průvodce

 • $ = pod 20 $
 • $$ = 20 – 50 USD
 • $$$ = více než 50 dolarů

Healthline vybírá 10 nejlepších zdravých nálezů na Amazonu

Nejlepší fitness tracker

Fitbit Versa 2

 • Cena: $$$
 • Proč to milujeme: “Existuje více než 20 různých fitness režimů, ze kterých si můžete vybrat, což se mi osobně líbí, protože moje fyzická aktivita se liší.” —Melissa Lee, redaktorka wellness trhu

Elegantní a stylový Fitbit Versa 2 má vestavěnou Alexu, která vás udrží v kontaktu s vnějším světem a zároveň bude mít přehled o vaší srdeční frekvenci, kvalitě spánku a krocích. Synchronizuje se s vaším telefonem prostřednictvím aplikace Fitbit, je chráněn heslem a lze jej použít k procházení textů, e-mailů a deníku denní agendy.

Vyznačuje se snadno čitelným velkým ciferníkem a silikonovým páskem, který je k dispozici v několika barvách, jako je černá nebo světle růžová.

Obsahuje také budík, časovač a stopky, takže si můžete nastavit cíle a sledovat svůj pokrok v různých cvičebních režimech. Relaxační funkce vám pomůže ochladit se po cvičení, nabízí cvičení všímavosti a sleduje vaše dýchání.

Uživatelé říkají, že nastavení je intuitivní a snadné. Hodinky můžete také synchronizovat se svým účtem Spotify a měnit skladby, když jste uprostřed cvičení, což vám umožní mít telefon zastrčený.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší alternativa alkoholu

Gruvi nealkoholické šumivé růžové

 • Cena: $$
 • Proč to milujeme: “Šumivá vína Gruvi NA jsou pěkná v tom, že nejsou balená s přidaným cukrem, jsou v jednoporcových lahvích a mají skvělou bublinkovou texturu.” —Kelli McGrane, MS, RD, nutriční redaktorka

Na chuti to není poznat, ale toto šumivé rosé je zcela bez alkoholu, i když mu společnost dělá z vinných hroznů. Jeho suchá, lehká chuť má lehký nádech osvěžující sladkosti.

Každá jednoporcová láhev o objemu 10 uncí obsahuje 50 kalorií bez lepku nebo sulfátů. Je to skvělé pro ty, kteří jsou střízliví, střízliví zvědaví nebo kdykoli máte náladu na zábavný drink bez alkoholu.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší podložka na jógu

Harmony jógová podložka JadeYoga

 • Cena: $$$
 • Proč to milujeme: „Tuto podložku na jógu mám přes 6 let, jezdil jsem s ní na kole do studií, vozil jsem ji na šátku a teď ji většinou používám k domácímu cvičení jógy na koberci. Zjistil jsem, že na jakékoli podlaze (a dokonce i na mém dvorku!) neuklouznu.“ —Lisa Valente, hlavní redaktorka pro výživu

Tato podložka na jógu je vyrobena z udržitelného přírodního kaučuku a neobsahuje toxiny, jako je polyvinylchlorid. Při tloušťce 3/16 palce poskytuje více odpružení než standardní podložky na jógu. Uživatelé často zmiňují, že má výraznou přilnavost podporující rovnováhu na všech typech povrchů.

Ještě lepší je, že každý nákup podložky na jógu podporuje zasazení stromu prostřednictvím partnerství JadeYoga s neziskovou organizací Trees for the Future.

Zachytit ho můžete v 11 barvách, od jasně růžové a žluté až po neutrální černou nebo tmavě zelenou.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší svačina

Kate’s Real Food Organic Granola Bars

 • Cena: $$
 • Proč to milujeme: „Tyto tyčinky mají to správné množství žvýkačky z ovsa a také kousky křupavosti. Jsou trochu na sladké, ale ořechová másla poskytují příjemnou slanou rovnováhu.“ —Kelli McGrane, MS, RD, nutriční redaktorka

Výživné svačiny, které skvěle chutnají, je někdy těžké sehnat. Kate’s Real Food Organic Granola Bars jsou skvělou kombinací chuti a wellness díky jejich lahodným příchutím a receptuře bez chemikálií, aditiv a GMO. Mezi jejich přísady patří organický med, celozrnný oves a ovoce jako meruňky a třešně, bez bílé mouky nebo kukuřičného sirupu s vysokým obsahem fruktózy.

Nutriční údaje pro každou příchuť se liší, ale většina obsahuje alespoň 3 gramy bílkovin, 15 až 17 čistých sacharidů a 150 kalorií, plus vitamíny a minerály.

Recenzenti říkají, že jsou chutné, syté a mají uspokojivou, křupavou texturu. Každá tyčinka se rovná dvěma porcím.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší cvičební lavice

Flybird Weighted Bench FB149

 • Cena: $$$
 • Proč to milujeme: „Je to skvělá lavička. Můj partner i já jsme ho začali používat a oba jsme si užili jeho jednoduchost a robustnost.“ —Christy Snyder, redaktor

Výrobci vyrobili tuto snadno složitelnou, neklouzavou posilovací lavici z legované oceli a umělé kůže. Pojme až 800 liber a lze jej nastavit do tří poloh sezení a osmi poloh opěradla. Uživatelé berou na vědomí, že polstrování je pohodlné a odolné.

Jen si všimněte, že lavice váží celkem 28,5 liber a vyžaduje montáž.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší doplněk na domácí cvičení

Bala Bangles

 • Cena: $$
 • Proč to milujeme: „Zatímco své Bala Bangles používám primárně z pohodlí svého obývacího pokoje při streamování Peloton barre nebo lekce jógy, líbí se mi, že jsou dostatečně elegantní na každodenní procházky nebo dokonce při vyřizování pochůzek.“ —Anne Arnstonová, redaktorka

Tato nositelná závaží na zápěstí a kotníky dodávají odolnost bez použití rukou při jakémkoli cvičení doma, na cestách nebo v tělocvičně.

Společnost je vyrábí z recyklované legované oceli obalené měkkým silikonem. Pevné a bezpečné uzávěry na suchý zip umožňují snadné nastavení velikosti a mohou odstranit obavy z klouzání, i když jste kluzké potem.

Můžete si vybrat mezi 1- nebo 2-librovými náramky. K dispozici je také několik barev, jako je šedá, růžová a šalvějově zelená.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší dobrota

GoodPop Ice Cream Pops

 • Cena: $
 • Proč to milujeme: “Příchutě jsou skvělé, seznamy ingrediencí jsou minimální a nutriční hvězdy jsou na dezert docela působivé.” —Kelli McGrane, MS, RD, nutriční redaktorka

Tyto fair trade a organické bonbony bez mléčných výrobků mají nízký obsah cukru, sacharidů a kalorií. Jsou také košer a veganské. Uživatelé říkají, že chutnají skvěle, i když textura je méně krémová než běžná zmrzlina.

Většina příchutí obsahuje sóju a stromové ořechy, takže pokud máte alergii na tyto nebo jiné látky, nezapomeňte zkontrolovat seznam složek.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší návlek na úlevu od bolesti

HurtSkurt

 • Cena: $$
 • Proč to milujeme: “Rukáv je dostatečně pohodlný a pružný, že to momentálně píšu se středně velkým HurtSkurtem na pravém lokti.” —Ash Fisher, spisovatel na volné noze

Pokud jste někdy měli potíže s umístěním studeného zábalu, víte, jak náročné to může být. Tento elastický rukáv poskytuje pohodlné a bezpečné uchycení v rozsahu 360 stupňů. Můžete jej použít ke snížení otoků způsobených zraněními a nepříjemnými bolestmi způsobenými stavy, jako je burzitida a zánět šlach.

Společnost mu vyrábí strečová, poddajná látka obsahující všité gelové balíčky po celém rukávu. Nit použitá k přišití gelových obalů na místo je také vyrobena ze strečového materiálu pro zvýšení flexibility a pohodlí.

Rukáv udržuje nízkou teplotu asi hodinu. Jeho velikosti se pohybují od malých po extra velké.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší sluchátka

Beats Powerbeats Pro

 • Cena: $$$
 • Proč to milujeme: “Používám je téměř rok a pro mé tréninky byly revolucí.” —Alice Porter, spisovatelka na volné noze

Hudba nebo podcasty mohou být základní motivací pro cvičení, ať už v posilovně nebo venku. Tato sluchátka od Beats poskytují neuvěřitelných 9 hodin poslechu, aby vyhovovala i těm nejdelším běhům a jednodenním výletům. Jsou kompatibilní s Bluetooth s iOS a Android, což znamená, že se také nebudete muset bát, že se zamotáte do drátů.

Jsou odolné proti potu a vodě, ale výrobce je nedoporučuje nosit ve sprše nebo dešti. Bezpečně padnoucí ušní háčky jsou nastavitelné a přizpůsobí se ušním kanálkům většiny velikostí.

Nakupujte nyní na Amazonu

Nejlepší opakovaně použitelná láhev na vodu

Hydro Flask 32-uncová širokoúhlá láhev s víčkem ze slámy

 • Cena: $$
 • Proč to milujeme: “Jsem posedlý touhle lahví na vodu, hlavně proto, že udrží moji ledovou vodu studenou bez ohledu na to, jak je venku horko.” —Chelsea Logan, hlavní redaktor

Je dost pravděpodobné, že jste již o Hydro Flasks slyšeli: Tyto na internetu známé opakovaně použitelné láhve na vodu jsou známé pro svou širokou škálu barevných možností a působivou funkčnost. Je to jistě z dobrého důvodu, protože dokážou udržet horké nápoje v páře po dobu 24 hodin, zatímco studené nápoje zůstanou ledově studené po dobu 12 hodin.

Každá nepropustná láhev na vodu vhodná do myčky nádobí má víko se širokým hrdlem a dodává se se dvěma brčky. A pokud se obáváte, že se barva omylem smyje, žádný strach – práškový lak s poslední barvou je super odolný.

Nakupujte nyní na Amazonu

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY