10 nejlepších maratonů na západním pobřeží

Na maratony se můžete přihlásit prakticky kdekoli, ale my si myslíme, že velkolepá scenérie západního pobřeží poskytuje strašně inspirativní pozadí, které vám pomůže dostat se na hranici svých možností.

Půlmaraton Star Wars v Disneyland Resortu

Když: leden

Jaký lepší způsob, jak vidět celý Disneyland, než přes kostýmy naplněný, plochý běh? Vydejte se po boku nezbytných Stormtrooperů, Sithských lordů a Wookieů v půlmaratonu Star Wars v Disneyland Resort v Anaheimu v Kalifornii. Nadcházející maraton je naplánován na 15. ledna 2017. Prvních pár mil vede přes Disney California Adventure Park, kolem Disneyland Parku a poté do ulic Anaheimu. K dispozici jsou také možnosti 5K a 10K v různé dny spolu se závody pro děti.

Bonusová výhoda: Šance dostat svého geeka!

Registrujte se zde.

Napa Valley Marathon

Když: březen

I když se mnozí rozhodnou pít krajinou vína – proč ji neproběhnout? Na Kaiser Permanente Napa Valley Marathon se můžete připojit ke 3 000 dalším v Calistoze v Kalifornii, kteří obědvají a pobíhají… no, možná ne v tomto pořadí. Trať vás provede zvlněnými kopci, kolem vinařství a končí v centru města Napa. I když to není pro diváky příliš přívětivé, pravidlo bez sluchátek znamená, že si při pohybu po stezce Silverado můžete užívat společnost ostatních závodníků.

Bonusová výhoda: Po závodě navštivte některá vinařství!

Registrujte se zde.

maraton v San Franciscu

Když: červenec

Připojte se k asi 25 000 dalším fitness nadšencům na maratonu v San Franciscu v červenci. Užijte si výhled na vodu, když vás hřiště provede malebnými čtvrtěmi, historickými památkami, rozlehlým parkem Golden Gate a mostem Golden Gate. Po cestě není nouze o kopce, ale pestrý dav povzbuzující vás bude motivovat k jejich zdolání.

Bonusová výhoda: Prohlédněte si všechny eklektické čtvrti San Francisca!

Registrujte se zde.

Mezinárodní maraton Big Sur

Když: duben

Přesuňte se podél pobřeží Tichého oceánu z Big Sur až do Carmelu v Kalifornii v rámci mezinárodního maratonu Big Sur 24. dubna 2016. Užijete si nádherné scény z historické silnice 1, která obsahuje několik kopců, a výstup na Hurricane Point . Závod je jedním z největších venkovských maratonů na světě, který se proplétá inspirativními lesy, výhledy a plážemi. K dispozici jsou také události 3K, 5K a relé.

Bonusová výhoda: Instagram ty kerouaciovské pohledy!

Registrujte se zde

Maraton v Los Angeles

Když: březen

Užijte si památky a zvuky Hollywoodu a Beverly Hills s 25 000 dalšími běžci, když vyrazíte ze stadionu Dodger a skončíte o 26,2 mil později na slavném molu Santa Monica. Můžete se také přihlásit do balíčku Conqur LA Challenge, který zahrnuje vstup na Santa Monica Classic 5K nebo 10K a Pasadena půlmaraton v Rose Bowl.

Bonusová výhoda: Hrajte bingo celebrit za běhu!

Registrujte se zde.

Městský maraton Tacoma

Když: Smět

Tacoma City Marathon může být malý, s celkovým počtem asi 600 účastníků, ale nabízí několik velkých výhledů na pobřeží, přičemž celá třetina závodu se odehrává podél vody. Zachyťte výhled na Puget Sound a Mount Rainier, když se budete pohybovat po 1 míli dlouhém úseku na Tacoma Narrows Bridge. Jsou tam těžké kopce, ale má to čisté převýšení – ideální, pokud jedete maraton poprvé.

Bonusová výhoda: Užijte si výhled na nábřeží!

Registrujte se zde.

Eugene Marathon

Když: duben

TrackTown v USA je domovem amerického běhu na dálku, kam vkročilo mnoho legend, a kulisou Eugene Marathonu. Trať, kterou časopis „Runner’s World“ pojmenoval jako „dokonalý závod“, je převážně rovinatá s výjimkou kopce na 8. míli a zahrnuje scénickou prohlídku stezek podél řeky Willamette. Zastavte se v Pre’s Rock, pojmenovaném po slavné hudební hvězdě Stevu Prefontaineovi.

Bonusová výhoda: Pochlubte se nějakým ekologickým závoděním!

Registrujte se zde.

Maraton od okraje k okraji

Když: červen

Závoďte po Wild Pacific Trail na Vancouver Island, jedné z nejlepších přírodních atrakcí Britské Kolumbie, počínaje Long Beach v rezervaci národního parku Pacific Rim a konče na Village Green v Ucluelet. Proběhnete kolem starověkých cedrů – některé přes 800 let starých – a vstoupíte na území lachtanů v Rocky Bluffs.

Bonusová výhoda: Buďte blízko a osobně s lachtany a tuleni!

Registrujte se zde.

Portlandský maraton

Když: říjen

S osmi hodinami do konce má Portlandský maraton ve srovnání s většinou maratonů delší časový rámec. Perfektní, pokud chcete část času chodit. Užijte si kulisu této mekky řemeslného piva se spoustou osobnosti. Živá zábava po cestě vás udrží motivací. Podzim v Portlandu se nepodobá žádnému jinému typu roku, takže je ideální pro závodní den.

Bonusová výhoda: Spousta swagu zdarma!

Registrujte se zde.

Kalifornský mezinárodní maraton

Když: prosinec

V prosinci se asi 9 000 běžců a chodců spojí na Kalifornském mezinárodním maratonu v Sacramentu. Plochá cesta vás vine venkovskými silnicemi a malými městy, než skončí uprostřed města. Čeká vás spousta stoupání a klesání, než vám stabilní klesání pomůže zvýšit rychlost, dokud neprojedete kolem cílové čáry poblíž budovy Kalifornského státního kapitolu.

Bonusová výhoda: Nechte se motivovat jásajícími davy!

Registrujte se zde.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY