Recenze brýlí Blenders 2022

Getty Images/Merlas

Možná jste na svém Instagramu narazili na reklamy na Blenders Eyewear, zejména proto, že tato značka barevných brýlí má masivní sledovanost na sociálních sítích.

Pokud značku nebo její produkty neznáte, sestavili jsme krátkého průvodce s podrobnostmi o výhodách a nevýhodách. Prozkoumáváme materiály produktů, zásady vracení a přepravy společnosti a recenze zákazníků.

Plus jsme konzultovali se dvěma certifikovanými oftalmology klady a úvahy o produktech této značky.

Výhody a nevýhody na první pohled

Profesionálové na brýle Blenders

 • široký výběr trendových brýlí, včetně polarizačních slunečních brýlí, dioptrických brýlí a sněhových brýlí, plus doplňky jako čepice a obličejové masky
 • rozumnou cenu a časté prodeje pro další úspory
 • obecně pozitivní pověst stylových brýlí za dobrou cenu podle spotřebitelských recenzí
 • 45denní lhůta pro vrácení a 1letá záruka výrobce

Blendery brýle nevýhody

 • údajně jsou obroučky slunečních brýlí větší, takže nemusí fungovat každému
 • některé negativní zpětné vazby týkající se kvality, konkrétně čoček
 • některé negativní zpětné vazby související se zákaznickým servisem, včetně potíží s dosahováním zástupců společnosti a zdlouhavých prodlev při přepravě
 • tak opravy nabízené na brýle

Co jsou brýle Blenders?

Založil kalifornský Chase Fisher, Blenders Eyewear začal v roce 2012.

Společnost zpočátku prodávala neonově zelené „šlehače“ sluneční brýle, které byly populární na scéně nočních klubů.

Bezprecedentní úspěch těchto prodejů slunečních brýlí přiměl Fishera k rozšíření řady Blenders o další produkty brýlí střední cenové kategorie.

Rychle vpřed do roku 2022 a společnost se sídlem v San Franciscu se nyní může pochlubit kompletní řadou brýlí, která zahrnuje lyžařské brýle, sluneční brýle, dioptrické brýle a čtečky modrého světla bez předpisu.

ZAČÍNÁME S brýlemi Blenders

Jaké materiály používá Blenders Eyewear?

Polykarbonátové čočky a obroučky

Podle webu Blenders jsou všechny jejich sluneční čočky, obroučky a čočky vyrobeny z polykarbonátu, což je forma nerozbitného plastu.

Blenders se chlubí tím, že jejich sluneční brýle nabízejí 100% ochranu UV400, která redukuje určitá pásma světla a jsou odolná proti nárazu.

Blenders Eyewear uvádí, že všechny sluneční brýle splňují doporučení vlády USA blokovat 100 procent všech UVA a UVB paprsků a splňují a splňují normy AS-NZS 1067. Některé modely jsou k dispozici také s polarizovanými čočkami odolnými proti poškrábání, pro ty, kteří chtějí, aby jejich sluneční brýle nabízely větší ochranu.

Polyuretanové lyžařské brýle

Lyžařské brýle této značky jsou vyráběny z různých materiálů. Patří mezi ně obroučky, které jsou vyrobeny z lehkého termoplastického polyuretanu (TPU) 90. Brýle také obsahují jednosměrný ventilační a vzduchový systém, který poskytuje pohodlí a pomáhá chránit před nárazy.

Brýle navíc také cyklicky proudí vzduch, aby regulovaly teplotu a zabraňovaly zamlžování, čímž jsou čočky bezpečně upevněny na místě.

A konečně, lyžařské brýle obsahují vysoce hustou trojvrstvou hypoalergenní obličejovou pěnu, stejně jako imitaci polyesteru, polyuretanu a fleece pro pohodlí. To má zvýšit pohodlí a snížit vyrážku a podráždění obličeje.

Co je k dispozici od Blenders?

Sluneční brýle

 • Cena: 28 – 68 USD

Blendery nabízí předpis a sluneční brýle bez předpisu pro muže a ženy, takže pokud chcete vidět všechny styly, které nabízejí, projděte si oba katalogy.

Sluneční brýle této značky zahrnují větší skleněné obroučky, které jsou polarizované a nabízejí 100% UV ochranu, která je nezbytná pro ochranu očí před škodlivým poškozením UV zářením, podle oftalmologa Yuna Rapoport, MD, MPH z New Yorku.

“To je velmi důležité pro prevenci šedého zákalu, makulární degenerace a výrůstků na oku, jako je pterygium nebo pinguecula,” řekla Healthline.

“Navíc, protože sluneční brýle jsou k dispozici na předpis, jsou skvělé pro pacienty, kteří nenosí kontaktní čočky a prostě potřebují předpis ve svých slunečních brýlích.”

Přizpůsobení může být pro některé uživatele problém, s rámečky Blenderů na větší straně mohou sklouznout nebo vybočit z obličeje.

Zatímco jejich cena je nižší než u některých špičkových slunečních brýlí, certifikovaný oftalmolog Kaushal Kulkarni, MD, vysvětluje, že to může ovlivnit kvalitu a životnost produktu.

Nakupujte dioptrické sluneční brýle Blenders online.

Lyžařské brýle

 • Cena: 40–125 USD

Lyžařské brýle od Blenders Eyewear zahrnují širokou škálu brýlí, ze kterých si můžete vybrat, s výměnnými obroučkami a zorníky. Spolu se sluneční clonou mají jejich brýle vlastnosti proti zamlžování a poškrábání.

„Lyžařské brýle této značky jsou odolné, poskytují dobrou viditelnost a redukci oslnění a nabízejí 100% UV ochranu,“ řekl Kulkarni.

Vzhledem k tomu, že čočky jsou magneticky připevněny, mohlo by to ovlivnit kvalitu produktu, dodal Kulkarni.

Nakupujte online lyžařské brýle Blenders.

Čtečky nebo konfekční brýle

 • Cena: 89–109 USD

Čtečky od Blenders Eyewear jsou k dispozici v mnoha stylech a přicházejí ve velmi použitelných schopnostech, které lze používat od raného do pozdějšího věku, řekl Rapoport.

„Například 30letý člověk, který tráví hodně času na počítači, může mít prospěch z +0,50, zatímco 55letý, který potřebuje čtečky na všechno, by měl prospěch z +2,00,“ vysvětlila. “Proto mají tyto brýle mnoho všestrannosti a použitelnosti.”

Dostupné výkony jsou standardní, a přestože je z čeho vybírat, nezahrnuje všechny výkony.

“Například kdokoli starší 65 let by potřeboval alespoň +2,50 nebo více, pokud má někdo základní předpis na dalekozrakost +2,00,” dodala. “Pak +2,00 od čtečky navíc by vedlo k tomu, že by tento pacient potřeboval +4,00.”

Nakupujte čtečky Blenders online.

Brýle s modrým světlem

 • Cena: 38 – 58 USD

Blenders Eyewear má široký výběr brýlí s modrým světlem. Zákazníci mají rádi, že jsou stylové, přizpůsobitelné a mají nárok na vrácení.

Zatímco brýle s modrým světlem se v poslední době staly populárnějšími, Rapoport uvedl, že Americká oftalmologická akademie dosud neshromáždila mnoho důkazů, které by naznačovaly, že povlak modrého světla pomáhá s jakýmikoli známkami únavy nebo suchosti očí.

Do té doby zůstává nezodpovězena otázka, zda jsou čočky s modrým světlem skutečně účinné.

Nakupujte brýle Blenders s modrým světlem online.

Kde si mohu koupit brýle Blenders?

Blenders Eyewear je k dispozici ke koupi online i v obchodě na vybraných místech po celých Spojených státech. I když plánujete nákup produktů v obchodě, webové stránky značky vybízejí k použití nástroje pro vyhledávání obchodů, abyste zjistili, které obchody jsou vám nejblíže.

Chcete-li zadat objednávku online, mohou zákazníci jednoduše přidat produkty bez předpisu do nákupního košíku a podle toho vyplnit dodací a fakturační údaje.

Pokud však máte zájem o zakoupení brýlí Rx od Blenders Eyewear, uvědomte si, že budete potřebovat platný předpis, včetně vzdálenosti zornic nebo PD, který bude nutné nahrát při placení.

Pokud to nemáte připravené, web říká, že stále můžete zadat objednávku a nahrát Rx později, ale budete mít na to pouze 10 pracovních dnů, než bude objednávka zrušena.

PŘEJÍT NA Brýle Blenders

Získání vaší zásilky

Blenders Eyewear zpracovává objednávky od pondělí do pátku s dobou zpracování 6 pracovních dnů.

Po odeslání je standardní lhůta pro odeslání 3 až 5 pracovních dnů. Dvoudenní přeprava obvykle trvá 2 pracovní dny, bez dodání v sobotu nebo neděli, podle webových stránek.

Mějte na paměti, že vzhledem k dopadu, který má pandemie COVID-19 na přepravu, by uživatelé měli být připraveni očekávat zpoždění v expedici po zadání objednávky.

Zásady vrácení brýlí Blenders

Zákazníci mají až 45 dní na vrácení nebo výměnu produktů bez poplatků za opětovné naskladnění nebo skrytého úroku.

Mezi položky, které nelze vrátit, patří položky označené jako doprodej a dárky nebo reklamní předměty s maloobchodní hodnotou.

Aby bylo vrácení zboží úspěšné, značka doporučuje zaslat e-mail zákaznickému servisu, který uvádí účel výměny nebo vrácení. Poté, jakmile bude tento e-mail odeslán, tým zákaznických služeb společnosti Blenders Eyewear zašle zákazníkům předplacený přepravní štítek a podrobné pokyny k procesu vrácení, které lze vytisknout.

Po vygenerování obdržíte okamžitý kredit na stránku. Pokud však požadujete vrácení peněz, značka doporučuje ponechat si tento kredit, dokud nebude váš návrat odeslán zpět do sídla společnosti. Upozorňujeme, že úplné zpracování vrácení peněz obvykle trvá až 48 hodin.

Blenders Eyewear neposkytuje opravy brýlí a místo toho nabízí jednoletou záruku výrobce.

Další úvahy o pověsti

Blenders Eyewear se stal v roce 2018 akreditovaným podnikem Better Business Bureau (BBB). Jejich hodnocení BBB je B+.

Značka má v současné době hodnocení 2,5 z 5 hvězdiček na základě 10 recenzí zákazníků. Uživatelské recenze BBB vyjadřovaly nespokojenost s produktem (zejména s čočkami) a také s kvalitou zákaznických služeb.

Současně byly další recenze pozitivnější, protože někteří uživatelé zjistili, že proces nákupu byl poměrně snadný a že produkty byly odeslány poměrně rychle.

Na Trustpilotu má Blenders Eyewear aktuálně hodnocení 3,7 z 5 hvězdiček na základě 5 recenzí. Uživatelské recenze Trustpilot daly značce vysoké poznámky o pohodlí, stylu a rychlé přepravě. Jedna recenze vyjádřila znepokojení nad problémy se zákaznickým servisem.

Kromě toho byla Blenders Eyewear zmíněna v hromadné žalobě v roce 2018 v souvislosti s marketingovými praktikami, podle Top Class Actions, ale nebyly nalezeny žádné další informace.

Doporučené alternativy a srovnání

Zde je pohled na to, jak si brýle Blenders stojí proti některým přímým konkurentům, pokud jde o některé důležité detaily.

Značka Cenové rozpětí Materiály Dodací lhůty Reklamační řád
Mixéry $$–$$$ polykarbonátové čočky a obroučky 6denní doba zpracování; Dodání 3–5 dní s možností 2denního upgradu 45denní vrácení a 1letá záruka
Lepší $–$$ plastové obroučky s měkkým povrchem a kompozitní čočky 3denní doba zpracování; Doručení 5-10 dní 30denní vrácení a 1letá záruka
Knokaround $–$$ polykarbonátové rámy doba zpracování 3–10 dní; Doručení 5–7 dní s možností dalšího dne a dvoudenních upgradů 30denní vrácení a 1letá záruka
Stínové paprsky $$–$$$ rámy z acetátu, polykarbonátu nebo nerezové oceli; polykarbonátové, kompozitní nebo nylonové čočky Dodání 5–9 dní s možností 2denního upgradu 30denní vrácení a omezená doživotní záruka včetně náhrad za ztracené odstíny

Často kladené otázky

Jsou sluneční brýle Blenders dobré?

Ano. Spotřebitelé obecně považují brýle od Blenders za dobrý produkt za dané peníze. Nabízejí široký výběr trendových slunečních brýlí, dioptrických brýlí a sněhových brýlí za rozumnou cenu. Navíc společnost provozuje časté prodeje pro další úspory.

Jsou sluneční brýle Blenders drahé?

Ne, sluneční brýle Blenders jsou jednou z několika levnějších řad stylových slunečních brýlí. Nezaplatíte přes 70 dolarů a mnoho stylů je za nižší cenu.

Mají brýle Blenders UV ochranu?

Ano, všechny sluneční a sněhové brýle této společnosti mají 100% UVA a UVB ochranu. To znamená, že chrání oči před škodlivým poškozením sluncem. Některé čočky jsou navíc polarizované, což snižuje odlesky.

Co jsou polarizační sluneční brýle?

Polarizační sluneční brýle pomáhají snižovat oslnění ze sněhu, vody nebo skla, abyste viděli ostřeji. Díky tomu jsou dobrou volbou, pokud si užíváte lyžování nebo vodní sporty, jízdu autem nebo si jen užíváte sluníčka.

Vyplatí se Blendery?

Blenders Eyewear nabízí řadu různých produktů brýlí dostupných za různé ceny. Značka jako jedna z několika nabízí stylové sluneční a sněhové brýle za skvělou cenu. Navíc jejich produkty nabízejí UVA a UVB ochranu a některé modely obsahují polarizační čočky.

I když existuje určitá negativní zpětná vazba týkající se dlouhodobé kvality a služeb zákazníkům, většina recenzí je poměrně pozitivních.

Pokud jste připraveni na nové brýle, Blenders stojí za bližší prozkoumání.

Zjistit více

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

POSLEDNÍ ČLÁNKY